شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#پرسپولیس#فوری#اتوبوس#اتوبوس پرسپولیس

فوری ؛ متهمان پرتاب نارنجک به اتوبوس پرسپولیس شناسایی شدند

ایمان حسین پور : متهمان پرونده عکس شان با لباس سپاهان تایید شد

داستان پرتاب نارنجک به اوبوس پرسپولیس در اصفهان ادامه دارد و ظاهرا این اشخاص شناسایی شدند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پرسپولیس همچنان پیگیر پرونده جنجالی پرتاب نارنجک در اصفهان است.

ایمان حسین پور شرفشاد در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت:

قبل از هر چیز، بابت کسب عنوان قهرمانی در فصل بیستم، به همه هواداران تبریک می‌گویم. امیدواریم این قهرمانی‌ها و موفقیت‌ها در سال‌های آینده نیز ادامه داشته باشد.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در رابطه با دادگاه عاملان پرتاب نارنجک به اتوبوس‌های حامل کاروان تیم، ادامه داد:

جلسه رسیدگی در تاریخ ۱۰ مرداد سال جاری برگزار شد و به جهت اهمیت موضوع، این دادگاه به تصدی رئیس دادگستری شهرستان فلاورجان و با حضور یکی از اعضای کمیته حقوقی باشگاه پرسپولیس، مالکان اتوبوس‌ها و متهمان پرونده تشکیل شد. وکیل باشگاه شکایتی با اتهامات ایجاد رعب و وحشت، اخلال در نظم عمومی از طریق پرتاب نارنجک و ایراد خسارت عمدی و حمل و استفاده از مواد محترقه مطرح کرد و همچنین مستندات و مدارک جدید نیز به دادگاه ارائه شد.

وی افزود:

متهمان پرونده، همان اشخاصی هستند که عکس آنها با لباس تیم فوتبال سپاهان، شال سپاهان و منتشر و به کمیته انضباطی تحویل داده شده و شکی نیست که این افراد از جمله هواداران باشگاه سپاهان هستند. متهمان پرونده، ضمن ابراز ندامت، عکس‌هایی که پیش از این توسط معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارائه شده بود را تایید و اقرار کردند که عکس‌ها متعلق به خودشان بوده و در نتیجه هیچ بهانه، توجیه یا حرف و حدیث و عذر و بهانه‌ای باقی نمی‌ماند و مبرهن است که این افراد از هواداران باشگاه سپاهان هستند.

حسین‌پور شرفشاد در نهایت اضافه کرد:

همان‌طور که در دادگستری فلاورجان پرونده به سرعت منتهی به صدور قرار جلب به دادرسی و سپس صدور کیفرخواست در دادسرا شده و جلسه رسیدگی نیز در دادگاه کیفری انجام شد، از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نیز انتظار می‌رود که در راستای مواد ۵۰، ۸۵، ۸۶ و بند ۳ ماده ۸۷ مقررات انضباطی و ماده ۶ آئین‌نامه برگزاری مسابقات لیگ برتر و دسته اول فوتبال ایران، در اسرع وقت تکلیف این پرونده را روشن کنند. ما هم به صورت مستمر، پیگیری برای رسیدن به بهترین نتیجه را ادامه می‌دهیم.