پرونده نیما عالمیان به کمیته انضباطی رفت

جلسه هیات رئیسه با حضور اعضا، جمیل لطف‌الله‌نسبی سرمربی تیم ملی و نیما عالمیان نماینده کشورمان در المپیک توکیو برای بررسی عملکرد او در المپیک 2020 توکیو برگزار شد.

در این نشست اعضای هیات رئیسه فدراسیون تنیس روی میز ضمن شنیدن صحبت‌های بازیکن و سرمربی تیم ملی و بررسی موضوع، سؤالاتی درباره اتفاقات مسابقه نیما عالمیان و نماینده انگلیس مطرح کردند که هر دو نماینده کشورمان پاسخ‌هایی را ارائه کردند.

هیات رئیسه پس از شنیدن این پاسخ‌ها، تصمیمات زیر را اتخاذ کرد:

1- با توجه به عملکرد رفتاری نیما عالمیان در المپیک و البته با در نظر گرفتن عذرخواهی و سوابق مثبت قبلی این بازیکن، هیئت رئیسه برای بررسی بیشتر تصمیم‌گیری نهایی در این مورد را به کمیته انضباطی فدراسیون ارجاع داد تا موضوع بررسی شود. همچنین هیات رئیسه ضمن تأسف از اتفاق به وجود آمده مقرر کرد روانشناس تیم ملی جهت پیشگیری از موارد مشابه در آینده گزارشی از وضعیت ورزشکاران تهیه و ارائه کند.

2- باتوجه به عملکرد سرمربی تیم ملی و با لحاظ توضیحات او، مقرر شد ظرف دو هفته کمیته منتخب هیات رئیسه درباره بررسی عملکرد مدیریتی و فنی تشکیل شود و در نهایت در راستای بهبود و ارتقای سطح تیم ملی تصمیم‌گیری جهت نحوه همکاری در آینده صورت پذیرد.

فدراسیون تنیس روی میز به زودی تاریخ تشکیل این جلسه را اطلاع‌رسانی خواهد کرد.