شهرخبر

فیلم خوش خدمتی سعید ملایی به اسرائیل رو شد ؛ خیانت و دروغ تا کجا + سند

سعید مولایی : مدالم را به تمام مردمان اسرائیل تقدیدم می کنم

پس از کسب مدل نقره توسط سعید مولایی در المپیک ۲۰۲۰ توکیو اخباری در رسانه های جهان منتشر شد مبنی بر اینکه این ورزشکار ایرانی مدال خود را به اسرائیل تقدیم کرده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پس از کسب مدل نقره توسط سعید ملایی در المپیک ۲۰۲۰ توکیو اخباری در رسانه های جهان به ویژه رسانه های رژیم صهیونیستی از قول این جودوکای ایرانی منتشر شد مبنی بر اینکه این ورزشکار ایرانی که برای مغولستان در المپیک روی تاتامی جودو رفته بود مدال خود را به رژیم غاصب اسرائیل تقدیم کرده است.

پس از انتشار این خبر این ورزشکار که پیش از این با رفتار ناجوانمردانه اش موجب تعلیق فدراسیون جودو و نابودی عمر و سرمایه بسیاری از جودوکا های ایرانی شده بود و با پذیرفتن تبعیت مغولستان کشوری که در سابقه تاریخی ایرانی ها پیشینه تلخی بر جاگذاشته موجبات شگفتی بسیاری را فراهم کرده بود ،  در پستی اینستاگرامی این مسئله را تکذیب کرد.

اما حالا ویدیویی از مصاحبه او پس از کسب مدال نقره المپیک منتشر شد که سعید ملایی پس از نایب قهرمانی در المپیک ۲۰۲۰ توکیو در کمال تعجب با تعریف و تمجید از اسرائیل و شهروندان رژیم صهیونیستی مدال خود را به آن ها تقدیم کرده است.

برخی از کاربران فضای مجازی با به اشتراک گذاشتن این ویدئو نوشته اند :

جدای از خیانت ، حالا دروغگویی هم به فهرست خوش خدمتی های سعید ملایی به رژیم صهیونیستی اسرائیل اضافه شد.


خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید