شهرخبر

راه‌اندازی واکسیناسیون خودرویی ارتش در بیمارستان حاجر

رئیس اداره بهداشت، امداد و درمان نیروی زمینی ارتش با اشاره به راه اندازی واکسیناسیون خودرویی در بیمارستان حاجر، از واکسیناسیون روزانه ۳۰۰ نفر در مرکز واکسیناسیون شهید کشوری در شمیرانات خبر داد.
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام  روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، امیر بهزاد مؤذنی، گفت: یکی دیگر از وظایفی که بنابر دستور فرمانده کل ارتش و فرمانده نزاجا به اداره بهداشت، امداد و درمان این نیرو محول شده است راه اندازی مراکز واکسیناسیون در شهر‌های مختلف به منظور مقابله با بیماری کرونا و خدمات رسانی به مردم عزیز است، که در یکی از این مراکز که مرکز واکسیناسیون شهید کشوری واقع در شمیرانات است، به منظور عدم تجمیع مراجعان و با اطلاع قبلی به صورت پیامکی، روزانه به ۳۰۰ نفر از هموطنان واکسن تزریق می‌شود.

رئیس اداره بهداشت، امداد و درمان نیروی زمینی ارتش افزود: در مجموعه ایران مال نیز که یکی از مراکز مهم واکسیناسیون در شهر تهران بوده، با اعزام کارکنان خود از حدود ۲۰ روز پیش مشغول انجام واکسیناسیون هستیم. علاوه بر این درصدد هستیم تا در بیمارستان هاجر نیروی زمینی ارتش که از روز اول در زمینه مقابله و درمان بیماران کرونایی فعال بوده، واکسیناسیون خودرویی را نیز راه‌اندازی کنیم.
 

وی با اشاره به اقدامات بهداشتی و درمانی صورت گرفته در زاهدان تصریح کرد: در این استان نیز در زمینه مردم یاری، غربالگری روستا به روستا و خانه به خانه را در دستور کار خود قرار داده‌ایم که الحمدلله با اقدامات صورت گرفته وضعیت را تحت کنترل خود درآورده و امیدواریم که با همت همۀ عزیزان بتوانیم این موج پنجم را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

مؤذنی اظهار داشت: کارکنان اداره بهداشت، امداد و درمان نزاجا علاوه بر مرکز واکسیناسیون شهید کشوری و مجموعه ایران مال، در بیمارستان‌های سایر استان‌ها همانند؛ قزوین و اصفهان نیز مشغول انجام وظیفه هستند و آمادگی این را داریم تا در هر جایی که لازم باشد از کارکنان خود برای خدمات‌رسانی به مردم و تزریق واکسن استفاده کنیم.
 

 

انتهای پیام/