شهرخبر

سارق تلفن همراه بیماران در بیمارستان میلاد دستگیر شد

کدخبر: 429106
اقتصاد نیوز : فرمانده یگان حفاظت از اماکن عمومی پلیس پیشگیری تهران گفت: ماموران یگان حفاظت با اقدامات فنی و حفظ تدابیر امنیتی در یک عملیات سارق ۳۲ ساله را در یکی از بخش های بیمارستان میلاد بازداشت کردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، فرمانده یگان حفاظت از اماکن عمومی پلیس پیشگیری تهران از دستگیری سارق حرفه‌ای در بیمارستان میلاد خبر داد.

سرهنگ عباس کرمی راد فرمانده یگان حفاظت از اماکن عمومی پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق حرفه‌ای در بیمارستان میلاد خبر داد. 

سرهنگ کرمی راد در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت از بیماران بیمارستان میلاد رسیدگی به پرونده در دستور کار ماموران حفاظت از اماکن عمومی قرار گرفت و ماموران پلیس با بررسی های میدانی و بازبینی دوربین های مداربسته موفق به شناسایی سارق جوان در بیمارستان میلاد تهران شدند. 

فرمانده یگان حفاظت از اماکن عمومی پلیس پیشگیری  تهران تصریح کرد: ماموران یگان حفاظت با اقدامات فنی و حفظ تدابیر امنیتی در یک عملیات سارق ۳۲ ساله را در یکی از بخش های بیمارستان میلاد بازداشت کردند. 

وی با بیان اینکه متهم در بازجویی پلیسی صراحتا به سرقت تلفن همراه بیماران در بخش های مختلف بیمارستان میلاد اعتراف کرد خاطرنشان کرد: متهم برای سیرمراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.