شهرخبر

خبر خوش برای استقلال ؛ بازگشت ستاره جذاب در ۳۴ سالگی + سند

وریا غفوری كاپيتان استقلال نشان داد كه در ٣٤ سالگى منتظر اتفاقات خوب است

وریا غفوری پس از مصدومیتی که در دیدار های اخیر داشت و چند بازی را از دست داد حالا در تمرینات استقلال بدون مشکل شرکت می کند و آماده بازی در دربی است.

زدن دو گل در وطنى به نساجى کار ساده اى نیست ولى کاپیتان استقلال نشان داد که در ٣۴ سالگى منتظر اتفاقات خوب است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

وریا غفوری پنجمین فصل حضورش در استقلال را در حال به پایان رساندن است. پنج فصلى که همیشه پایان آن با قهرمانى رقیب همراه بوده است.

وریا غفوری که از فصل نوزدهم و با جدایى رحمتى و منتظرى کاپیتان استقلال شده خیلى دوست دارد در پایان این فصل جام حذفى را بالاى سر ببرد.

او که گلزن ترین مدافع تاریخ استقلال است درست در حساس ترین مقطع فصل به مرز آمادگى رسیده و این آمادگى را دیروز در قائمشهر هم نشان داد. زدن دو گل در وطنى به نساجى کار ساده اى نیست ولى کاپیتان استقلال نشان داد که در ٣۴ سالگى منتظر اتفاقات خوب است.

وریا غفوری برای قهرمان شدن با استقلال در جام حذفی، انگیزه های زیادی دارد و البته با چند طیف از مدیران استقلال کار کرده و اتفاقا از بازیکنانی است که می خواهد استقلال تمرین کند تا مقابل سپاهان، گل گهر و حریف احتمالی در فینال که ممکن است فولاد باشد، تیمش برنده از زمین، بیرون بیاید.

الهلال عربستان هم حریفی است که در شهریور ماه منتظر استقلال در دوبی است. استقلال در حال گذراندن یک تابستان حساس و مهم است.

وریا غفوری پنجمین فصل حضورش در استقلال را در حال به پایان رساندن است. پنج فصلى که همیشه پایان آن با قهرمانى رقیب همراه بوده است.