به گزارش برنا؛ سید مصطفی رضایی و علیرضا عبدولی در اوزان 60 و 71 کیلوگرم برای کسب مدال طلا به مصاف حریفان خود می روند. علی احمدی وفا و علی جلالی عبدالوند نمایندگان اوزان 45 و 92 کیلوگرم کشورمان با پیروزی در گروه شانس مجدد راهی دیدار رده بندی شدند تا امشب برای کسب مدال برنز به مصاف حریفان خود بروند.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 45 کیلوگرم علی احمدی وفا  در دور اول با نتیجه 5 بر صفر از سد لونت فیگ از مجارستان گذشت وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نیکیتا دمنتیف از اوکراین با نتیجه 1 بر 1 مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، احمدی وفا به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه با نتیجه 8 بر صفر ماکسیم زاخاروف از بلاروس را مغلوب کرد و راهی دیدار رده بندی شد. احمدی وفا در این دیدار به مصاف  بردیخولوف از قرقیزستان می رود.

در وزن 51 کیلوگرم ابوالفضل شهرکی نیا در دور اول مقابل کادین ویلیامز از آمریکا با نتیجه 6 بر 3 شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر آمریکایی در دور بعد، شهرکی نیا از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن60 کیلوگرم سید مصطفی رضایی پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل عزیزبک یولدوشیف از ازبکستان با نتیجه 5 بر 2 به پیروزی رسید. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 4 بر 3 از سد عبداله سلیم اف از روسیه گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. رضایی در این مرحله با نتیجه 3 بر صفر از سد راتی خوزروانیدزه از گرجستان گذشت و به دیدار فینال راه یافت. حریف وی در دیدار پایانی رازاک بیشیکیف از قرقیزستان است.

در وزن 71 کیلوگرم علیرضا عبدولی در دور اول با نتیجه 9 بر صفر نورل دویشونبکوف از قرقیزستان را شکست داد. وی در دور دوم با نتیجه 7 بر 4 تورنیکه میکلادزه از گرجستان را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. عبدولی در این مرحله با نتیجه 9 بر صفر مقابل عرفان میرزویف از اوکراین پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. عبدولی در این مرحله با نتیجه 7 بر 2 روسلان نوراله یف از آذربایجان را از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. وی در دیدار فینال به مصاف الکساندر سولووی از مولداوی می رود.

در وزن 92 کیلوگرم علی جلالی عبدالوند پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 13 بر 4 مقابل ابوبکر خاسلاخانوف از بلاروس مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، به گروه بازنده ها رفت. جلالی عبدالوند در این گروه با نتیجه 3 بر 1 روسموس لیسما از استونی را مغلوب کرد و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار به مصاف هاراتون کراکاسیان از ارمنستان برود.