به گزارش برنا؛ سرهنگ "صادق قره باقری" در تشریح این خبر، گفت: در پی درگیری و نزاع خونین منجر به تخریب یک رستوران معروف در شمال غرب تهران که در اواخر شب بیست و چهام تیرماه رخ داد. تیم های عملیاتی پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت تحقیق و بررسی در این خصوص را آغاز و پیرامون شناسایی و دستگیری عاملان این اقدام مجرمانه وارد عمل شدند.

او افزود: در بررسی های بعمل آمده و پایش اطلاعاتی هویت متهم اصلی این پرونده  که بیش تر نیز از مشتریان این رستوران بوده و به همراه چند تن از دوستان و همدستانش این محل را پاتوقی برای خود قرار داده بودند شناسایی شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد :در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مشخص شد عاملان تخریب که 3فرد جوان بوده در شب حادثه به علت اختلاف حساب و مشکلات شخصی با چند نفر دیگر که در این رستوران حضور داشتند درگیر شده و این درگیری منجر به تخریب رستوران و زخمی شدن 2نفر اط طرفین دعوی به دلیل اصابت ضربات چاقو به کتف و پا شده است.

سرهنگ"قره باقری"با اشاره به این که نتیجه تحقیقات صورت گرفته در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت، بیان داشت:صبح روز یکشنبه سوم مرداد ماه اکیپی از ماموران پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی به مخفیگاه متهم مورد نظر در حوالی باغ فیض اعزام شدند و موفق شدند وی را  که عامل اصلی این تخریب بود به اتهام تخریب اموال خصوصی، اخلال در نظم عمومی، تظاهر به قدرت نمائی با سلاح سرد و مشارکت در ایراد ضرب و جرح عمدی با سلاح سرد (قمه و چاقو) دستگیر کنند.

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت در ادامه با بیان اینکه کارشناسان میزان خسارت وارد شده به رستوران مذکور را  بیش از 500میلیون ریال براورد نموده اند،خاطر نشان کرد: متهم پس از انجام بازجوئی های اولیه به جرم خود اعتراف و جهت سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد.

او در پایان از تلاش مأموران برای شناسایی و دستگیری سایر عاملان این نزاع خونین خبر داد و از شهروندان خواست تا گزارشات خود را در اینخصوص و سایر موضوعات امنیتی و انتظامی از طریق سامانه  110 با پلیس درمیان بگذارند.