شهرخبر
حمله مرد روانی با قمه به مردم بهبان /سریال تکراری حمله به شهروندان در حال ورزش
فرماندار شهرستان بهبهان از سوءقصد فردی که دچار اختلال روانی بود به شهروندان خبر داد.

یوسف زمانی اصل فرماندار شهرستان بهبهان اظهار کرد: امروز صبح حوالی ساعت ۷ دو نفر موتوسوار به شهروندانی که در مسیر جاده امامزاده علی(ع) در حال پیاده روی بودن با قمه به آنها حمله ور شدند.

وی افزود: در بررسی اولیه مشخص شد که فرد ضارب دچار اختلالات روانی بوده و همچنین سابقه بستری در بیمارستان روانی را دارد.

یوسف زمانی اصل بیان کرد: در این حادثه شش نفر مجروع شدند که دونفر از آنها تحت مراقبت در بیمارستان هستند.

وی با اینکه ضاربان شناسایی شده اند تصریح کرد: یک نفر از ضاربین دستگیر و فرد دیگر متواری که تحت تعقیب می‌باشد.

فرماندار شهرستان بهبهان تاکید کرد: این حادثه در حال پیگیری و بررسی دقیق توسط نیروی انتظامی می باشد و بعد از اتمام بررسی به مراجع قضائی ارجاع می گردد.

سرهنگ محمد عزیزی فرمانده انتظامی بهبهان گفت: یک بیمار اعصاب و روان که سوابق متعدد درمان و بستری در بخش اعصاب و روان داشته است دیشب در هنگام انتقال به بخش اعصاب و روان بیمارستان ۳ نفر از بستگان خود را با چاقو مورد اصابت قرار داده و از محل متواری می‌شود.

او افزود: امروز جمعه یکم مرداد ماه در حدود ساعت ۰۷:۴۰ صبح در حوالی امام زاده علی (ع) نیز به تعدادی از شهروندان که در حال پیاده روی بوده اند حمله ور شده و با ضربات چاقو ۶ نفر از آنان را مجروح می‌کند.

سرهنگ عزیزی با بیان اینکه سه نفر از مصدومان این حادثه در بیمارستان تحت مداوا هستند، تصریح کرد: باتوجه به نظریه پزشک متخصص مبنی بر بیماری اعصاب و روان و همچنین تاییدیه پزشکی قانونی، این فرد جهت بستری در بخش اعصاب و روان، تحت الحفظ ماموران به بیمارستان تحویل خواهد شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان با اشاره به دستگیری و تحت نظر بودن فرد ضارب گفت: در این زمینه پرونده‌ای تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارسال شد.