شهرخبر
شوک سنگین  به پرسپولیس/سیدجلال حسینی در پایان فصل خداحافظی می‌کند؟

صدآنلاین: پرسپولیس بازهم باید در آستانه پایان فصل بو شایعات نقل و انتقالاتی لیگ ایران کنار بیاید.

پرسپولیس بازهم باید در آستانه پایان فصل بو شایعات نقل و انتقالاتی لیگ ایران کنار بیاید.

یکی از آن‌ها تمدید و یا رفتن بازیکنان این تیم در بخش دفاعی است. اگر کنعانی‌زادگان بالاخره به لیگ قطر برود و برای لیگ بیست و یکم ایران در دسترس نباشد، برنامه‌های گل‌محمدی برای تشکیل زوج جدید دفاع وسط تیمش لاجرم تغییراتی خواهد کرد.

در غیر این صورت و چنانچه کنعانی‌زادگان بماند و کامیابی‌نیا کاملاً سالم شود (که دومی همین حالا هم در آستانه تحقق است) گل‌محمدی از به‌کارگیری زوجی که یک سوی آن کنعانی است و طرف دیگر آن فرجی، احتمالاً پرهیز نخواهد کرد. امید او این است که فرجی با انجام هر مسابقه‌ای پخته‌تر و کم اشتباه‌تر شود و سرانجام به حدودی برسد که شجاع خلیل‌زاده پس از انتقال از سپاهان به پرسپولیس به آن نائل شد و کنعانی نیز بعد از کوچ به جمع قرمزها به آن دست یافت.

موفقیت احتمالی یحیی در این زمینه شاید باعث بازنشستگی عاجل سیدجلال نشود اما می‌تواند چنین چیزی را در ذهن این بازیکن محتمل‌تر و راهبردی عقلایی‌تر سازد. البته پرسپولیس به سبب درگیر بودن مجدد در سه جام طی فصل آتی به تمامی بازیکنان خود از جمله مدافعان کم شمارش به شدت محتاج خواهد بود، بخصوص که در این منقطه حساس انواع درگیری‌ها و مصدومیت‌ها و محرومیت‌ها روی می‌دهد و حتی اگر حسینی جزو دفاع ثابت قرمزها در فصل بعدی نباشد، بنا بر ضرورت‌ها و بر اساس مقتضیات هر مسابقه بارها مورد استفاده قرار خواهد گرفت و در بسیاری از این موارد فیکس هم خواهد بود اما هر چه در ارتباط با وی و یارانش روی بدهد، وابسته به نقل و انتقال‌های تابستانی است که به زودی شروع می‌شود و مقصد بعدی کنعانی‌زادگان یا ابقای او را در جمع سرخ‌های تهرانی مشخص خواهد کرد و چه بسا جذب یک مدافع وسط اضافی از سوی گل‌محمدی را هم دربر بگیرد.

منبع/پارسینه