شهرخبر

ستاره پرسپولیس و پیشنهاد میلیاردی باشگاه لیگ برتری ؛ گل محمدی رضایت می دهد ؟!

پیشنهاد مالی اغوا کننده یک باشگاه مطرح در لیگ برتر به مهدی شیری مدافع باشگاه پرسپولیس

مهدی شیری

با نزدیک شدن به پایان این فصل لیگ برتر و آغاز فصل نقل و انتقالات فوتبال ایران ، شایعاتی از پیشنهاد های سنگین مالی برخی از تیم های متمول لیگ برتری به ستاره های دیگر تیم های لیگ به گوش می رسد . شنیده شده برخی از ستارگان باشگاه پرسپولیس پیشنهاد هایی اغوا کننده از برخی تیم های مطرح لیگ برتر دریافت کرده اند .

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بیستمین دوره رقابت‌های لیگ برتر در حالی به هفته‌های پایانی خود نزدیک می‌شود که پرسپولیس و سپاهان اصفهان رقابت نزدیکی برای رسیدن به جام دارند.

سرخپوشان پایتخت در حالی برای کسب پنجمین قهرمانی متوالی خود در فوتبال باشگاهی کشور تلاش می‌کنند که دغدغه‌های این باشگاه برای تمدید قرارداد بازیکنان نیز ادامه دارد.مهدی شیری، محمدحسین کنعانی‌زادگان، احمد نورالهی، امید عالیشاه، کمال کامیابی‌نیا، شهریار مغانلو وحید امیری در انتهای فصل به پایان خواهد رسید.


در این بین برخی باشگاه‌های داخلی نیز مذاکرات خود را برای جذب بازیکنان ایده آل مربیان فصل آینده خود آغاز کرده‌اند.

در این بین مذاکرات یکی از باشگاه‌های مطرح لیگ برتر فوتبال ایران با دو بازیکن پرسپولیس رسانه ای شده است.

حالا خبر رسیده مهدی شیری بازیکن دیگری است که مد نظر تیم مطرح بالای جدولی قرار گرفته ، این در حالی هست که شیری با توجه به مصدومیت سیامک نعمتی در هفته های پایانی به ترکیب اضافه شد درخشش خوبی داشت .

شیری که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران را در کارنامه خود دارد هیچ پاسخی به این موضوع نداده است .

هر چند هنوز فصل نقل و انتقالات فصل بیست و یکم آغاز نشده است اما با توجه به قیمت‌ها و پیشنهادات نجومی که برخی تیم‌ها به بازیکنان نشان می‌دهند فضای نقل و انتقالات را آشفته می‌کنند .