شهرخبر

جنجال در تبریز کار دست ستاره پرسپولیس داد ؛ درخواست برای محرومیت مهره کلیدی گل محمدی

بیانیه ماشین‌سازی در پی فحاشی سنگربان پرسپولیس : هرچه سریع‌تر با این بازیکن بداخلاق برخورد کنید !

بیانیه ماشین‌سازی در پی فحاشی سنگربان پرسپولیس : هرچه سریع‌تر با این بازیکن بداخلاق برخورد کنید !

در پی فحاشی حامد لک سنگربان پرسپولیس به یکی از توپ جمع‌کنان ورزشگاه شهید سلیمانی در حاشیه بازی با ماشین سازی، باشگاه تبریزی با صدور بیانیه‌ای برخورد با این بازیکن را خواستار شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

فحاشی حامد لک سنگربان پرسپولیس به توپ‌جمع‌کن تبریزی خشم باشگاه ماشین سازی و فوتبال آذربایجان را برانگیخته است.

روابط عمومی باشگاه ماشین‌سازی تبریز به دنبال فحاشی سنگربان تیم پرسپولیس به توپ جمع کن استادیوم شهید سلیمانی بیانیه‌ای صادر کرد.

طبق اعلام رسانه رسمی باشگاه ماشین‌سازی، بیانیه به شرح زیر است:

ورزش در کشورمان با اخلاق و جوانمردی نمود پیدا کرده و از دیرباز تا کنون ورزشکاران این سرزمین را همیشه با اخلاق علی وار می‌شناسند.

از پوریای، ولی تا جهان پهلوان تختی و از پرویز دهداری تا سیروس قایقران همگی مظهر اخلاق و منش پهلوانی بوده و تا ابد جز نام نیک از آن‌ها به یادگار نمانده و نخواهد ماند، ولی متاسفانه ورزش و به خصوص فوتبال کشورمان در سال‌های اخیر دچار بی اخلاقی‌هایی شده است که همه اهالی فوتبال را آزرده خاطر می‌کند.

روز گذشته هم در جریان دیدار تیم ماشین‌سازی با پرسپولیس تهران متاسفانه دروازه‌بان حریف با الفاظی رکیک و ناشایست توپ جمع کن ۱۳ ساله استادیوم شهید سلیمانی را مورد خطاب قرار داد که واقعا تعجب‌آور بود.

این درحالی است که توپ جمع کن‌های ورزشگاه‌ها که اکثرا از نوجوانان علاقه‌مند به فوتبال بوده و بدون کوچک‌ترین چشمداشتی در کنار زمین به دنبال انجام کار خود هستند و این به دور از اخلاق و منش پهلوانی است که نه تنها آنها بلکه در زمینی که حرمت دارد با الفاظ رکیک افراد حاضر را مورد خطاب قرار دهیم.

انتظار می‌رود کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال و شخص ریاست محترم فدراسیون جناب آقای عزیزی خادم به اتفاق روز گذشته ورود کرده و همانگونه که به اتفاقات سایر تیم‌ها به سرعت وارد عمل شده و حکم صادر می‌کنند در این مسئله نیز هر چه سریعتر ورود پیدا کرده و با سنگربان بداخلاق پرسپولیس برخورد لازم صورت گیرد.

امیدواریم کمیته اخلاق عدالت را رعایت کرده و با برخوردی مناسب اجازه گسترش چنین بی‌اخلاق‌هایی را در فوتبال ایران ندهند.

با احترام.

روابط عمومی باشگاه ماشین‌سازی تبریز