شهرخبر

غیبت غیرمنتظره ستاره استقلال مقابل تیم محمود فکری

دیاباته، غایب غیرمنتظره استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان

با توجه به عملکرد ضعیف شیخ دیاباته در استقلال ، فرهاد مجیدی تصمیم گرفته است که شیخ را از فهرست استقلال خارج و امین قاسمی نژاد را جانشین او کند.

با نظر فرهاد مجیدی شیخ دیاباته مهاجم گلزن و مالیایی استقلال در فهرست بازیکنان آبی ها مقابل نفت مسجد سلیمان تیم تحت هدایت محمود فکری حضور ندارد تا غایب بزرگ و غیرمنتظره استقلال لقب بگیرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مهاجم بلندقامت استقلال با نظر فرهاد مجیدی، امشب جایی در فهرست آبی‌پوشان برای دیدار با نفت مسجدسلیمان ندارد.

دقایقی قبل ترکیب استقلال برای دیدار هفته بیست و هشتم لیگ برتر مقابل نفت مسجدسلیمان اعلام شد که مشخص شد فرهاد مجیدی پس از داربی پایتخت و فشار مسابقه ۱۲۰ دقیقه‌ای، تصمیم گرفته تا به چند بازیکن خود استراحت بدهد و آن‌ها روی نیمکت قرار داده است که از میان آن‌ها می‌توان به حسین حسینی، وریا غفوری و ارسلان مطهری اشاره کرد.

اما نکته جالب‌توجه فهرست امشب استقلال برای دیدار با نفت مسجدسلیمان، غیبت نام شیخ دیاباته در فهرست آبی‌پوشان پایتخت است؛ بازیکنی که در بازی گذشته مقابل پرسپولیس هم فرصت بازی در ترکیب استقلال را پیدا نکرد و پیش‌بینی شد شاید حتی نامش در ترکیب اولیه استقلال مقابل نفت قرار بگیرد اما در تصمیم غیرمنتظره نام او از لیست امشب آبی ها با نظر فرهاد مجیدی خط خورد.

باید منتظر پایان بازی و توضیحات کادرفنی استقلال نسبت این تصمیم ماند، که آیا دیاباته به دلیل مشکلات فنی خط خورده یا دلخوری او از مشکلات مالی باشگاه باعث شده تا نتواند استقلال را در مسابقه حساس امشب مقابل نفت مسجدسلیمان همراهی کند.