شهرخبر
حیرت هواداران از روحیه پایین ستاره اسپرز؛/ بازگشت سون؛ تاتنهام خوشحال‌ترین مرد زمین را خراب کرد!

سون هیونگ مین به تمرینات پیش فصل تاتنهام اضافه شده و هواداران با دیدن فیلم ورود او به باشگاه نگران بی انگیزگی او شده اند.

تاتنهام فصل گذشته در رده هفتم در لیگ برتر به کار خود پایان داد و پیش از اتمام فصل نیز عذر ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی خود، را به دلیل نمایش ضعیف این تیم خواست.

پس از یک جستجوی طولانی و گسترده برای یافتن یک سرمربی جدید آنها سرانجام با نونو اسپیریتو سانتو به توافق رسیدند که مشتاق است اسپرز را بار دیگر به اوج برگرداند.

کسی که سرمربی جدید تاتنهام به او احتیاج خواهد داشت سون هیونگ مین است. اما در تصاویری که از ورود سون به مجموعه تمرینی باشگاه پس از یک تعطیلات نسبتا طولانی منتشر شده است، هیچ نشانه ای از شور و اشتیاق و انگیزه در این ستاره کره ای دیده نمی شود.

 

-

 

سون یکی از مهمترین مهاجمان اسپرز در کنار هری کین است، اما کاپیتان تاتنهام قصد دارد که در تابستان از این باشگاه جدا شود.

گفته می شود که کین تصمیم خود را در ماه مه به دانیل لوی، رییس باشگاه، اطلاع داده و در پی ناامیدی از کسب جام، مصمم است که تاتنهام را ترک کند.

هواداران معتقدند که واکنش سرد و گرفته سون در بازگشت به تمرین اثبات این است که تاتنهام "خوش‌برخوردترین مرد فوتبال" را خراب کرده است.

 

 

"وقتی باید این فصل در لیگ کنفرانس اروپا بازی کنی"

 

 

"تبریک میگم، شما شادترین مرد این سیاره را خراب کردید!"

 

 

"او به نظر خوشحال می‌رسد!"

 

 

"به نظر ناراحت می آید و احتمالا فکر می کند: لعنت... من باز هم باید با وینکز، دایر و سیسوکو بازی کنم"

 

 

"به نظر چندان خوشحال نمی آید. شماها چیکار کردید؟"

 

 

"ما این کار را کردیم. اسپرز واقعا شادترین مرد فوتبال را خراب کرد."

 

 

"سون این شکلی به تمرینات پیش‌فصل پیوست"

 

گفته می شود که این بازیکن 29 ساله با اسپیریتو سانتو صحبت کرده و بر سر قرارداد جدیدی تا سال 2024 با تاتنهام به توافق رسیده است.

 

سون فصل گذشته 20 گل به ثمر رساند اما هنوز از نحوه جدایی مورینیو از این تیم ابراز تاسف می کند.

 

 

سون در این باره گفته بود: "همیشه ناراحت کننده است اگر کسی شغل خود را از دست بدهد.17 یا 18 ماهی که با او کار کرده ام، بالا و پایین داشتیم و گاهی خوب بوده و گاهی اوقات هم خوب نبوده ایم.

فکر می کنم برای من و در خاطر من او همچنان یکی از بهترین مربیان جهان خواهد بود. ناراحت کننده است که او با موفقیت از این باشگاه نرفت. واقعا غم انگیز است چرا که او کسی است که همه چیز را می برد.

این تنها تیمی بود که مورینیو در آن موفق نشد، بنابراین من واقعا درباره این چیزها احساس تاسف می کنم."