شهرخبر

کنایه سنگین محرم نویدکیا به سرمربیان لیگ برتری

محرم نویدکیا : برخلاف افرادی که ادعای فوتبال زیبا را داشتند ، پدیده بسیار زیبا بازی می کند

محرم نویدکیا پیش از دیدار با پدیده گفت : برخلاف افرادی که ادعای فوتبال زیبا را دارند، فکر می‌کنم تیمِ آقای رحمتی از ابتدای فصل نمایش زیبایی داشته است.

محرم نویدکیا پیش از دیدار با پدیده گفت : برخلاف افرادی که ادعای فوتبال زیبا را دارند، فکر می‌کنم تیمِ آقای رحمتی از ابتدای فصل نمایش زیبایی داشته است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

محرم نویدکیا در آستانه دیدار پدیده و سپاهان اظهار کرد:

پدیده تنها تیمی است که موفق شده در این فصل ما را در اصفهان شکست بدهد و نمایش فوق‌العاده خوبی مقابل ما در اصفهان داشت.

او ادامه داد:

برخلاف افرادی که ادعای فوتبال زیبا را دارند، فکر می‌کنم تیمِ آقای رحمتی از ابتدای فصل نمایش زیبایی داشته، سعی می‌کنند خیلی خوب عمق دفاعی حریف را پیدا کرده و از عقب زمین بازی‌سازی را انجام بدهند. به نظرم پدیده جزو معدود تیم‌های ایران است که فوتبال خوبی را جدا از هر نتیجه‌ای ارائه می‌کند.

سرمربی سپاهان یادآور شد:

پدیده فوتبالی ارائه می‌دهد که شخصا از این نوع بازی لذت می‌برم. آنها قابل احترام هستند و می‌دانیم بازی سخت و نفس‌گیری خواهیم داشت. کسب امتیاز در بازی فردا برای ما اهمیت دارد و ممکن است در سه هفته پایانی هر اتفاقی بیفتد. باید تا جایی که امکان دارد از شانس خودمان بهره ببریم.

محرم نویدکیا با بیان اینکه بازی سختی در مشهد داریم، ابراز کرد:

مسابقه دشواری برای هر دو تیم است و باید تلاش کنیم تا امتیاز بگیریم. هر تیمی هم از موقعیت‌های خود استفاده کند و ساختار بهتری داشته باشد، برنده خواهد بود. امیدوارم بازی خوبی انجام شود چون فکر می‌کنم پدیده از ابتدای فصل نمایش تماشاگرپسندی داشته و ان‌شاالله فردا هم هواداران دو تیم از این مسابقه لذت ببرند.

او در خصوص غایبان سپاهان مقابل پدیده گفت:

سروش رفیعی را بخاطر محرومیت، کی‌روش استنلی را به دلیل مشکل گوارشی و شایان مصلح را به علت درد از ناحیه کمر در اختیار نداریم، اما سایر بازیکنان در جمع ما حضور دارند و امیدوارم بازی خوبی شاهد باشیم.