شهرخبر

آخرین خبر از حضور انتقامی مهاجم استقلال مقابل تیم محمود فکری

تکلیف بازی دیاباته دست فرهاد مجیدی ؛ تقابل استقلال و نفت مسجد سلیمان فرصتی برای انتقام شیخ از فکری

شیخ دیاباته ، مهاجم باشگاه استقلال ، مدت ها است که بازی نکرده است اما با تلاش کادرفنی باشگاه استقلال این بازیکن آماده حضور در دربی پایتخت خواهد بود.

در حالی که شیخ دیاباته پس از بازگشت به تمرینات استقلال حالا امیدوار به بازی برای آبی ها است و این شانس را دارد مقابل نفت مسجد سلیمان تیم محمود فکری به میدان برود، حضور او در میدان با نظر فرهاد مجیدی ممکن خواهد شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

شیخ دیاباته چندان در شرایط بازی نیست، اما امیدوار است برای استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان برای دقایقی هم که شده، بازی کند.

بدون هیچ شک و تردیدی شیخ دیاباته برای جدال مقابل نفت مسجدسلیمان انگیزه‌ای فوق‌العاده زیاد دارد. البته این مهاجم مشکلی با حریف استقلال ندارد بلکه می‌خواهد توانایی‌های خود را به رخ سرمربی آن بکشد.

رابطه شیخ با محمود فکری در نیم فصل اول فصل جاری اصلاً خوب نبود و حتی گاهی اوقات کارشان به تقابل نیز کشیده شد به همین خاطر انگیزه بسیار زیادی دارد تا با ارائه یک نمایش مطلوب و مقابل تیمی که در حال حاضر هدایت آن با فکری است، به این مربی موارد زیادی را ثابت کند.

البته قطعاً فرهاد مجیدی تکلیف دیاباته را برای تقابل با نفت مسجدسلیمان مشخص می‌کند و در شرایط عادی، احتمال استفاده از این بازیکن تحت عنوان یکی از مهره‌های ثابت استقلال اصلاً زیاد نیست مگر اینکه فرهاد در آخرین لحظات طور دیگری تصمیم بگیرد.