شهرخبر

مهمترین مهره یحیی را بشناسید ؛ آمار افتضاح پرسپولیس بدون این ستاره

پرسپولیس بدون سیدجلال حسینی عملکرد بدی در خط دفاعی داشت

سیدجلال حسینی : عرب ، رسول پناه و انصاری فرد بیایند و جواب دهند

پرسپولیس بدون سید جلال حسینی عملکرد بدی در خط دفاعی داشته است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بدون تردید یکی از ارکان مهم خط دفاعی پرسپولیس سیدجلال حسینی است. هر زمان کاپیتان سرخ ها در زمین حضور نداشته پرسپولیس با چالش‌هایی در خط دفاعی روبه‌رو بوده است.

سیدجلال حسینی با وجود اینکه هر سال پیرتر می شود اما در بازی او نشانی از پیری نیست و همان بازیکن با صلابت گذشته است. در این زمینه آماری که از حضور او در پرسپولیس برجای مانده گواه عملکرد غیرقابل انکار او در پرسپولیس است. این بازیکن که در لیگ سیزدهم در پرسپولیس بوده است پس از پایان این فصل راهی نفت تهران شد و در لیگ های چهاردهم و پانزدهم در پرسپولیس حضور نداشت اما با بازگشت دوباره به این تیم، ساختار دفاعی سرخ ها سرو سامان گرفت.

در لیگ سیزدهم با حضور سید جلال حسینی پرسپولیس تنها ۱۵ گل خورده داشت اما در لیگ چهاردهم ۳۵ و در لیگ پانزدهم ۳۴ گل خورده را تجربه کرد. با بازگشت مجدد آن و به پرسپولیس در لیگ های شانزدهم، هفدهم هجدهم، نوزدهم و بیستم گل های خورده پرسپولیس به بیش از ۱۷ گل نرسیده است‌ در لیگ شانزدهم پرسپولیس ۱۴ گل خورد، لیگ هفدهم را با ۱۵ گل خورده به پایان رساند، در لیگ هجدهم ۱۴ گل خورده در کارنامه پرسپولیس ثبت شد و در لیگ نوزدهم این تیم ۱۷ گل خورده داشت.

در لیگ بیستم نیز تا پایان هفته بیست و هفتم ۱۳ گل خورده از این تیم شاهد هستیم که نشان از حضور غیر قابل انکار سیدجلال حسینی در ساختار و ارکان دفاعی پرسپولیس است و با این شرایط باید شاهد ادامه حضورش در جمع سرخپوشان پایتخت باشیم.