شهرخبر

بازگشت یک ستاره به ترکیب اصلی پرسپولیس در بازی مقابل استقلال

سیامک نعمتی مدافع راست فیکس پرسپولیس در دربی حذفی مقابل استقلال

سیامک نعمتی ، هافبک تیم پرسپولیس در دیدار با نفت مسجد سلیمان از بازی اخراج شد و غایب بزرگ سرخپوشان در دیدار با پدیده خواهد بود.

با توجه به بهبودی کامل و پایان مصدومیت سیامک نعمتی، در آستانه بازی پرسپولیس مقابل استقلال در دربی جام حذفی به نظر می رسد او مدافع راست مورد اطمینان یحیی گل محمدی در این دیدار خواهد بود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

سیامک نعمتی بازیکن ملی پوش پرسپولیس پس از هفته‌ها در دربی حذفی به ترکیب اصلی تیمش باز خواهد گشت.

پیش از دربی برگشت لیگ برتر، پزشکان پرسپولیس تهران به توصیه یحیی گل‌محمدی خیلی تلاش کردند بازیکنان مصدوم این تیم را به دربی برسانند. سیامک نعمتی یکی از این بازیکنان محسوب می‌شد که یحیی خیلی روی حضورش در بازی با استقلال حساب باز کرده بود.

از قضا با درمان‌های اولیه، پزشکان پرسپولیس توانستند سیامک نعمتی را به دربی برسانند و سرمربی قرمزها نیز این بازیکن را در ترکیب اصلی و در سمت راست خط دفاعی تیمش قرار داد. پارگی کپسول مفصلی شانه باعث شد سیامک نعمتی در تیم ملی هم نتواند بازی کند و در بازگشت از بحرین هم به ترکیب اصلی تیمش نرسد.

در دفاع راست، مهدی شیری اوج گرفته و توانسته است در دیدارهای اخیر پرسپولیس یکی از بهترین‌های تیمش باشد. او جایگاه ثابتی در تیم پیدا کرده بود اما حالا باید در یکی از مهم ترین بازی‌های فصل برابر استقلال نیمکت نشین سیامک نعمتی شود.

به نظر می‌رسد یحیی گل‌محمدی هنوز اشتباه مهدی شیری در سال گذشته برابر استقلال را فراموش نکرده و بر همین اساس تصمیم جدیدی برای دربی حذفی گرفته باشد.