شهرخبر

گلایه و انتقاد از نماینده سازمان صداوسیما در نشست هماهنگی دربی


گلایه و انتقاد از نماینده سازمان صداوسیما در نشست هماهنگی دربی

جلسه هماهنگی پیش از دیدار دربی تهران ظهر امروز در سازمان لیگ برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، نشست هماهنگی پیش از بازی پرسپولیس و استقلال در چارچوب دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور (یادواره آزادسازی خرمشهر) امروز چهارشنبه از ساعت 12 در سالن روابط عمومی سازمان لیگ برگزار شد که در جریان آن، با توجه به حضور نماینده سازمان صداوسیما، انتقادها و گلایه‌هایی نسبت به عملکرد این سازمان مطرح و خواسته شد که منتقل شود.

ریاست جلسه هماهنگی برعهده غلامرضا سلیمانی ناظر مسابقه بود. سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات، روشنک مسئول برگزاری مسابقات جام حذفی، سعید بطحایی ناظر داوری و نمایندگان دستگاه‌های مختلف درگیر با این بازی، از حاضران در این نشست بودند. از پرسپولیس نیز افشین پیروانی و علیرضا اشرف مدیران تیم و رسانه‌ای حضور داشتند. این نشست با تأکید بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی با توجه به قرار داشتن تهران در وضعیت قرمز آغاز شد. در ادامه، رنگ‌بندی لباس‌ها مشخص شد که برای دو تیم یکدست قرمز و آبی بود و در این بین، دروازه‌بان‌های پرسپولیس و استقلال به ترتیب مشکی و زرد می‌پوشند.

در این جلسه، نماینده سازمان صداوسیما نیز حضور پیدا کرد. با توجه به این حضور در ابتدای امر، نسبت به غیبت نماینده این سازمان در جلسات قبلی برای انجام هماهنگی و انتقال موارد، مورد اعتراض قرار گرفت. در ادامه، از سوی حاضران در جلسه نسبت به پاره‌ای اتفاقات در بازی‌های قبلی و همچنین عملکرد چند برنامه تلویزیونی انتقاد شد. از موارد مطروحه این بود که عوامل صداوسیما بعضاً در جریان مسابقات و پس از آن در جایگاه‌های خود مستقر نیستند. همچنین در کنار زمین، برخلاف ضوابط و قوانین، برای مصاحبه سراغ مربیان و بازیکنان می‌روند. در جریان این نشست، همچنین از روال در پیش گرفته شده توسط یکی از برنامه‌ها که از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تا باشگاه‌ها را مورد هجمه قرار می‌دهد، انتقاد و خواسته شد که مسائل مطروحه به مقام‌های ذیربط در سازمان صداوسیما منتقل شود.

انتهای پیام/