شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#استقلال#دربی#تمرین استقلال

تنش در تمرین استقلال در آستانه دربی حذفی !

حضور جنجالی پرویز مظلومی در تمرین استقلال ؛ ناراحتی بازیکنان از پیشنهاد جدید عضو هیئت مدیره

پرویز مظلومی سرمربی سابق استقلال در راهپیمایی روز قدس شرکت کرد.

در حالی که هیئت مدیره و مدیران استقلال اعلام کرده بودند تا قبل از دربی حذفی مقابل پرسپولیس بخشی از طلب بازیکنان را پرداخت می کنند، امروز پرویز مظلومی با حضور در تمرین آبی ها به بازیکنان اعلام کرد که به جای پول چک به آن ها خواهند داد. این موضوع و همچنین رقم اندک مورد نظر باشگاه با ناراحتی بازیکنان استقلال همراه شد و آن ها اعلام کردند که چک را دریافت نمی کنند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

آخرین اقدام  مدیران استقلال پیش از دربی تهران با اعتراض بازیکنان این تیم مواجه شد.

در شرایطی که قرار بود باشگاه استقلال تا پیش از دربی جام حذفی بخش قابل توجهی از بدهی معوقه خود به بازیکنان این تیم را پرداخت کند اما در فاصله ۴۸ ساعت مانده تا بازی حساس روز پنج‌شنبه به اعضای کادرفنی و بازیکنان تیم استقلال اعلام شده است که به آنها چک داده خواهد شد و مبلغ تعیین شده هم با خواسته اعضای تیم تفاوت زیادی دارد.

پرویز مظلومی، عضو جدید هیات مدیره باشگاه استقلال امشب بعد از پایان تمرین این تیم در کمپ انقلاب حاضر شد و این موضوع را به اطلاع اعضای تیم رساند اما با اعتراض بازیکنان تیم استقلال همراه بود و بازیکنان اعلام کرده‌اند این چک‌ها را دریافت نخواهند کرد و خاطره خوشی از چک‌های باشگاه استقلال ندارند.

این در شرایطی است که فرهاد مجیدی، سرمربی تیم استقلال در واکنش به این اقدام باشگاه خواستار این شده است که نظم و تمرکز تیم در آستانه دربی حذفی را با این جور بحث‌ها بهم نریزند و تمام این مسائل به بعد از بازی روز پنج‌شنبه موکول شود. مجیدی تاکید کرده است که حالا وقت این حرفها نیست.

ورزش ۳