شهرخبر

سیامک نعمتی به دربی می رسد ؟ در انتظار سورپرایز یحیی

شانس کم سیامک نعمتی برای دربی

سیامک نعمتی هافبک ملی‌پوش پرسپولیس بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت موفق شد برابر فولاد برای دقایقی در ترکیب این تیم حاضر شود.

سیامک نعمتی کار سختی برای بازگشت به ترکیب ثابت قرمزها دارد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در حالی که سیامک نعمتی از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده اما یحیی گل‌محمدی در بازی مقابل آلومینیوم باز هم ترجیح داد از مهدی شیری در پست دفاع راست استفاده کند.

نعمتی که سابقه حضور در چند دربی را در کارنامه دارد امیدوار است که بتواند کادر فنی پرسپولیس را مجاب کند که در دربی از او در ترکیب اصلی استفاده کند منتهی تا این لحظه یحیی چنین تصمیمی ندارد و می‌خواهد به مانند بازیهای قبلی از مهدی شیری به عنوان مدافع راست تیمش استفاده کند.

سیامک نعمتی که به خاطر مصدومیت از ترکیب اصلی پرسپولیس دور شده، در دو بازی گذشته تیمش به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شد.

نکته قابل توجه علیرغم حضور نعمتی در میدان، جایگاه مهدی شیری در ترکیب اصلی به خطر نیفتاد و نعمتی در بازی مقابل آلومینیوم و هنگام ورود به میدان، در پست هافبک راست بازی کرد تا شیری به عنوان دفاع راست، تا آخر بازی در زمین بماند.

شنیده‌های خبرنگار ما حاکی از آن است که در بازی پنجشنبه شب هم مهدی شیری به عنوان مدافع راست پرسپولیس وارد میدان خواهد شد و نعمتی شانسی برای حضور در ترکیب اصلی ندارد.