شهرخبر

طلایی: بدون مسابقه تدارکاتی به مسابقات جهانی می‌رویم/ نمی‌خواستم کشتی‌گیران بی‌دلیل محروم شوند


طلایی: بدون مسابقه تدارکاتی به مسابقات جهانی می‌رویم/ نمی‌خواستم کشتی‌گیران بی‌دلیل محروم شوند

سرمربی تیم کشتی آزاد نوجوانان با اشاره به لغو مسابقات آسیایی گفت که تیمش بدون مسابقه داخلی و خارجی و تنها بر اساس انتخابی در مجارستان روی تشک خواهد رفت.

محمد طلایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد اردوهایی که تیمش در این مدت برای حضور در مسابقات جهانی کشتی نوجوانان قهرمانی جهان پشت سر گذاشته، اظهار داشت: در مجموع سه مرحله اردو برای جهانی برگزار کردیم. اردوی اول ما در ساوه بود که به خاطر کم لطفی‌ها نیمه کاره ماند و البته شرایط خوبی هم نداشت. اردوی بعدی در کرمان بود که خیلی میزبان زحمت کشید و بعد هم به ارومیه رفتیم و شرایط آنجا هم فوق العاده بود. اردوی آخر در انزلی برگزار شد و الان هم اردوی 5-6 روزه داریم که بچه‌ها به شرایط حضور در مسابقه برسند.

وی با بیان اینکه تیمش جمعه هفته جاری راهی مجارستان می‌شود، تاکید کرد: بعد از آنکه مسابقات آسیایی ما لغو شد، نتوانستیم تورنمنتی برگزار و در مسابقه خارجی شرکت کنیم. درن هایت نفرات اول مسابقات انتخابی تیم ملی را برای حضور در مجارستان انتخاب کردیم. اگر به تورنمنت بین المللی می‌رفتیم شاید برخی نفرات تغییر می‌کردند اما به هرشکل مسابقه دیگری غیر از انتخابی تیم ملی که فروردین ماه در رامسر برگزار شد، نداشتیم.

سرمربی تیم ملی آزاد نوجوانان ضمن تشکر از همه اعضای کادرفنی‌اش گفت: تیمی همدل بودیم که هم مربیان و همه تمام عوامل برای آماده سازی تیم زحمت کشیدند. از دید من همه نفرات شرایط فنی و روحی کسب مدال را دارند و تنها مسئله این است که یک سال و نیم است هیچ مسابقه‌ای ندیده‌اند و نه مسابقه آسیایی برگزار شده و نه به تورنمنتی رفته‌ایم. زمان کمی هم برای آماده سازی تیم داشتیم، با این وجود تمرینات جواب داد.

طلایی در پاسخ به این سوال که آیا طلبش را از استقلال دریافت کرده، یادآور شد: مسعود نصیری سرپرست تیم در جلسه کمیته انضباطی قبول کرده که پول پرداخت شود، اما ظاهرا کارهای اداری مانده و من هم هنوز طلبم را نگرفته‌ام. هدف من این بود که بچه‌های مان به خاطر لیگ، بی‌دلیل از تیم ملی محروم نشوند. در کشتی افراد کارشناس و بزرگتر کم نداریم. آنها تجزیه و تحلیل می‌کنند که چه کسی چه کار کرده و  هدف چه کسی خدمت بوده است.

به گزارش تسنیم، مسابقات کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان روز‌های 28 تیر تا 3 مردادماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار می‌شود.


انتهای پیام/