شهرخبر

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۱۴۰۰/۰۴/۲۱


اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 1400/04/21

امروز سهامداران شرکت‌های بورس کالای ایران، گسترش صنایع و خدمات کشاورزی و معدنی دماوند در بورس و معامله‌گران شرکت‌های سرمایه گذاری مسکن زاینده رود، پالایش نفت شیراز و داروسازی سبحان انکولوژی در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد 19هزار و 77واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 304هزار و 332واحد به کار خود پایان داد و بیش از 7میلیارد و 593میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 5هزار و 879میلیارد تومان در بیش از 917هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های بورس کالای ایران، گسترش صنایع و خدمات کشاورزی و معدنی دماوند بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان کرمانشاه، شهد و قند لرستان بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2 میلیارد و 481میلیون ورقه به‌ارزش 27هزار و 646میلیارد تومان در 473هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 262واحد رشد کرد و در ارتفاع 18هزار و 881واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های سرمایه گذاری مسکن زاینده رود، پالایش نفت شیراز و داروسازی سبحان انکولوژی بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های داروسازی تولید دارو، کشت و صنعت دشت خرمدره و صنایع فولادی آلیاژی یزد بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

انتهای پیام/