به گزارش پایگاه خبری نشان :

یک مرد 20 ساله هندی به نام " محمد فرقان " که در طی یک تصادف وحشتناک در تاریخ 21 ماه ژوئن برای درمان و بهبودی به یک بیمارستان خصوصی منتقل شد و متاسفانه وضعیت جسمانی مناسبی نداشت و خانواده او نیز تمام هزینه های بیمارستان را علیرغم وضعیت نامناسب مالی خود پرداخت کردند.

اما این تا زمانی بود که پزشکان مرگ فرزند آنها را اعلام نکرده بودند، و بعد از مدتی کوتاه اعلام کردند که فرزند آنها مرده است و آنها شروع به آماده سازی مراسم تشییع فرزندشان شدند و تعدادی زیادی مهمان را برای تشییع جنازه فرزندشان دعوت کردند.

سپس بطور معمول آمبولانس برای تحویل جنازه به خانواده حضور یافت و خانواده غم دیده شروع به دفن فرزند خود می کنند که ناگهان برادر بزرگتر محمد، او را زمانیکه اعضای بدنش در حال تکان خوردن بود مشاهده می کند و دلیلی می شود تا سایر اعضای خانواده را مطلع کند.

او تمام اعضای خانواده را مطلع کرد و خانواده محمد مراسم تشییع را لغو می کنند و او را به بیمارستان دیگر منتقل می کنند که پزشکان تایید کردند او هنوز زنده است و فورا او را به دستگاه اکسیژن متصل کردند.

این مورد عجیب و غریب توجه تمام رسانه های هندی را به خود جلب کرد و از ویروسی ترین خبرهای اخیر هندوستان بود که واکنش های مختلف منجر به این شد تا محققان تحقیقات خود را بر روی او انجام دهند تا با عاملین این اشتباه برخورد شود.