شهرخبر

برگ برنده و مهره کلیدی پرسپولیس در دربی حذفی مقابل استقلال لو رفت

عیسی آل کثیر سورپرایز یحیی گل محمدی در دربی حذفی استقلال و پرسپولیس

یحیی گل محمدی در بازی پرسپولیس و پیکان ، پنالتی تیمش را به عیسی آل کثیر سپرد و به نظر می رسد که او پنالتی زن اول سرخ ها در سوپرجام باشد.

عیسی آل کثیر که به دلیل مصدومیت بازی فردای سرخ ها مقابل آلومینیوم اراک را از دست داده است، با استراحت در بازی فردا می تواند سورپرایز و برگ برنده یحیی گل محمدی در دربی حذفی استقلال و پرسپولیس باشد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

عیسی آل کثیر مهاجم پرسپولیس بازی با آلومینیوم را از دست داد.

پرسپولیس در روزهای پیش رو بازی های سرنوشت سازی را در لیگ برتر و همچنین در جام حذفی مقابل استقلال خواهد داشت‌. سرخ ها پس از فتح سوپر جام به دو تیم کرمانی لیگ غلبه کردند و در اهواز مقابل تیم نکونام متوقف شدند. این تیم باید فردا به مصاف آلومینیومی برود که تنها شکست مدافع عنوان قهرمانی را رقم زده است.

عیسی آل کثیر از بازی با تراکتور با انگشتان بانداژ شده به زمین می‌رفت و در این هفته نیز دچار مصدومیت شد تا با اعلام یحیی گل‌محمدی غایب بزرگ پرسپولیس مقابل آلومینیوم باشد.

آل کثیر که اولین تجربه دربی اش را با گل سه امتیازی به پایان رساند با قرعه‌ای که در جام حذفی به قرمزها افتاد می‌توانست خیلی زود دومین شهرآورد خودش را نیز انجام دهد. مصدومیت آل کثر باعث می‌شود تعداد بازی‌های از دست داده اش در لیگ بیستم بیش از پیش شود. البته این احتمال وجود دارد که یحیی برای رساندن این مهاجم به دربی حذفی برنامه دارد و نخواسته در این بازی روی او ریسک کند. در صورت رسیدن او به شهرآورد این بازیکن سورپرایز یحیی محسوب می‌شود.