شهرخبر

یورو ۲۰۲۰| تهدید همسر موراتا پس از گلزنی مهاجم اسپانیا مقابل ایتالیا


یورو 2020| تهدید همسر موراتا پس از گلزنی مهاجم اسپانیا مقابل ایتالیا

همسر زننده تنها گل اسپانیا مقابل ایتالیا در بازی نخست مرحله نیمه نهایی یورو ۲۰۲۰ ادعا کرد که او را به خاطر گلزنی مهاجم یوونتوس تهدید کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آلوارو موراتا شب گذشته در عرض کمتر از یک ساعت از قهرمانی ملی در کشورش به مسبب ناکامی تیم ملی اسپانیا در یورو تبدیل شد. او که در دقیقه 80 با گلزنی تیمش را از شکست نجات داد، با هدر دادن پنالتی چهارم اسپانیایی‌ها، منجر به حذف آنها از یورو 2020 شد.

در حد فاصل این دو اتفاق آلیس کامپلو، همسر موراتا لحظات سخت‌تر و تلخ‌تری را سپری می‌کرد. این زن ایتالیایی که سال 2017 با موراتا ازدواج کرد و از او الان سه فرزند دارد، پس از بازی، تصویری در صفحه شخصی خود منتشر کرد که نشان می‌داد عده‌ای از هواداران افراطی ایتالیا پس از گلزنی موراتا، پیام‌هایی زننده و تهدید‌‌‌آمیز برایش ارسال کرده‌اند. در برخی از پیام‌های ارسالی برای کامپلو، برای موراتا و خانواده‌اش آرزوی مرگ و ابتلا به سرطان شده بود و برخی دیگر به خود کامپلو اهانت کردند. به عنوان مثال یک کاربر با گذاشتن تصویری از لحظه خوشحالی موراتا نوشت که اگر دستش به کامپلو برسد او را آتش خواهد زد.

در این بین واکنش همسر موراتا به این پیام‌ها خونسردانه و منطقی‌تر بود. او در یک پست خطاب به آنهایی که این پیام‌های تهدیدآمیز و اهانت‌آمیز را برایش ارسال کرده‌اند نوشت: «من حتی از این جملات‌تان ناراحت هم نمی‌شوم. فکر نمی‌کنم اینجا بحث ایتالیایی بودن یا غیرایتالیایی بودن مطرح باشد، بلکه بحث داشتن عقل و جهالت مطرح است. اگر این پیام‌ها را برای آدمی ضعیف‌تر می‌فرستاند، ممکن بود او را دچار مشکل کنند. فراموش نکنیم که این فقط یک ورزش است، ورزشی که باید آدم‌ها را همدل کند، نه اینکه از آن برای تخلیه خشم خود استفاده کنند. من امیدوارم که در آینده راهی برای برخورد با این افراد پیدا شود چون این واقعآً غیرقابل قبول است.»

یورو 2020 , آلوارو موراتا , تیم ملی فوتبال اسپانیا , تیم ملی فوتبال ایتالیا ,

انتهای پیام/