شهرخبر

در فاصله دو هفته مانده تا پایان مسابقات؛

نقش پررنگ شیرازی‌ها در معادلات صدر جدول لیگ دسته اول فوتبال

نقش پررنگ شیرازی‌ها در معادلات صدر جدول لیگ دسته اول فوتبال

در حالی که تنها دو هفته به پایان رقابتهای لیگ دسته اول باقی است، شیرازی های حاضر در این مسابقات باعث ایجاد تغیرات مهمی در صدر جدول شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، هفته سی و دوم رقابتهای لیگ اول در حالی پشت سر گذاشته شد که تیم فجر سپاسی سرانجام پس از هفته‌ها تعقیب صدر جدولی‌ها، توانست با پیروزی برابر هوادار تهران به صدر جدول صعود کند.

تیم فوتبال فجر سپاسی شب گذشته در تهران به مصاف هوادار که صدرنشین مسابقات بود رفت و در مهم‌ترین بازی هفته با شکست دادن تیم صدرنشین، جای این تیم در صدر جدول را گرفت.

فجرسپاسی تنها با شکست دادن هوادار نمی‌توانست به صدر جدول برسد و این امر زمانی محقق شد که همشهری آنها توانست تیم دوم جدول، بادران را با شکست بدرقه کند. در واقع قشقایی دیشب با یک تیر دو نشان زد، اول آنکه بقای خودش در لیگ یک را تا حدود زیادی مسجل کرد و دوم اینکه با خالی گذاشتن دست بادران از امتیاز، فجر را به صدر جدول فرستاد.

قشقایی دیشب تیمی را شکست داد که خودش برای صعود به لیگ برتر تلاش می‌کند و هدایت آن بر عهده امیدرضا روانخواه، مربی جوان و شیرازی فوتبال کشور است؛ تا اصلی ترین مسببان اتفاقات مهمی که شب گذشته در صدر جدول رقم خورد، شیرازی‌ها باشند. فجر سپاسی، قشقایی و البته امیدرضا روانخواه.