شهرخبر
انتقال کالاهای اساسی و نهاده های دامی سیستان و بلوچستان از بندر امام خمینی (ره)

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اهمیت موضوع تخلیه بنادراز کالاهای دپو شده خصوصا کالاهای اساسی و نهاده های دامی از بندر امام خمینی (ره)توسط رانندگان و شرکتهای حمل و نقل کالای استان در حال بارگیری و انجام می باشد .

ایوب کرد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: جهت تسریع در امر جابجایی این محموله هماهنگی لازم در خصوص صدور بارنامه انتقال محمولات از مبدا بندر امام به مقصد استان به شرکتهای استانی داده شده است که خودشان نسبت به صدور بارنامه اقدام نمایند .

وی حمل کالا و مایحتاج عمومی مردم استان را از اولویت های اصلی این اداره کل ذکر کرد و گفت :با توجه به هماهنگی‌هایی که با تشکل‌های صنفی حمل و نقل استان داشته‌ایم حدود ۹۰۰تن نهاده های دامی مربوط به سهمیه این استان در بندر امام خمینی (ره)باقی مانده است که طی فرآیند حمل۳۷دستگاه تریلر از طریق اعزام کامیون به بندر مزبور در حال انجام می باشد.

کرد با قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی رانندگان سخت کوش و فعالان حوزه حمل و نقل اظهار داشت :یکی از مشاغلی که خالصانه و متعهدانه در دوران بحران کرونا خطر را به جان خریده و شب و روز خود را در دل جاده ها می گذرانند ، فعالان بخش حمل و نقل جاده ای و رانندگان حمل بار هستند که با طی مسافت های طولانی رسالت خود را برای آسایش مردم به آخر رساندند.

در حال حاضر ۹هزارو ۵۲۲نفر راننده و ۶ هزار و ۴۹۲دستگاه ناوگان باری در استان امر جابجایی کالا را برعهده دارند .