شهرخبر
مگوایر: سانچو در یونایتد موفق خواهد شد

هری مگوایر، کاپیتان منچستریونایتد از انتقال جیدون سانچو به این تیم استقبال کرده است.

دو تیم انگلیس و اوکراین امشب برای راهیابی به مرحله نیمه نهایی یورو 2020 به مصاف هم می روند. هری مگوایر در کنار دکلان رایس و کالوین فیلیپس در صورت دریافت کارت زرد دیدار بعدی سه شیرها را از دست خواهند داد، اما کاپیتان انگلیسی یونایتد تاکید کرد او در مسابقه امشب مانند همیشه بازی خواهد کرد.

 

هری مگوایر گفت: "هنگامی که جیدون سانچو قرارداد خود با منچستریونایتد را امضا کرد، من مطمئن شدم که او یک دوره درخشان را در یونایتد سپری کرده و بخش بزرگی از موفقیت های ما در آینده خواهد بود. سانچو یک بازیکن بزرگ بوده که علیرغم جوانی، استعدادی فوق العاده دارد و در همین سن و سال نیز در بازی های فراوانی به میدان رفته است."

 

-

 

غیبت در نیمه نهایی در صورت دریافت کارت زرد برابر اوکراین؟ ابتدا باید بگویم محرومیت برای دو کارت زرد در پنج بازی کمی نادرست به نظر می رسد، اما قوانین اینگونه است و ما باید با آن کنار بیاییم. باید در میدان حاضر شده و هر کاری از دستم برمی آید انجام دهم تا به نیمه نهایی برسم و بعد از آن در مورد دیدار بعدی فکر خواهیم کرد.

 

من فقط روی مرحله یک چهارم نهایی تمرکز کرده ام و این همان چیزی است که در حال حاضر در موردش فکر می کنم. من امشب به طور عادی بازی خواهم کرد. باید بدانید شما همیشه در مرحله یک چهارم نهایی برای کشور خود بازی نمی کنید و ما در گذشته همیشه به این مرحله نمی رسیدیم."