سهراب  انتظاری در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به پیروزی ارزشمند پرسپولیس برابر گل گهر تاکید کرد: شرایط فوتبالی این روزهای پرسپولیس خوب است و با وجود مشکلات و مصدومیت چند مهره تاثیرگذار بچه ها از نظر فوتبالی فوق العاده ظاهر شده اند و همه چیز مهیای تکرار قهرمانی برای پرسپولیس است. در این بین تیم از نظر مالی و روحی نیز باید حمایت و همراهی شود تا اعضای تیم با کمترین دغدغه ممکن 5 فینال پیش روی خود را با موفقیت پشت سربگذارند.

او در ادامه تصریح کرد: رقابت خوب و جذابی بین پرسپولیس و سپاهان برای قهرمانی پی گیری می شود و همه اعم از هوادار و پیشکسوتان گرفته تا مدیران باشگاه و بازیکنان و کادرفنی باید دست در دست هم و با همدلی پشت تیم مان باشیم تا بهترین اتفاقات برای پرسپولیس رقم بخورد. پرسپولیس در حال حاضر نیاز مبرمی به آرامش دارد و همه باید در این مقطع هوشیارانه به پرسپولیس کمک کنیم تا کمتر از یک ماه دیگر پنجمین قهرمانی متوالی را در لیگ برتر را جشن بگیریم و رکورد کم نظیر را برای این تیم شاهد باشیم.

این پیشکسوت پرسپولیس در خصوص برخی شائبه های کمک به این تیم برای قهرمانی و بحث اشتباهات داوری که گاهی به سود و گاهی به ضرر پرسپولیس بوده به خبرنگار برنا گفت: اینجا دو بحث مطرح می شود. بحث اول این است که چرا همه تیم ها اعم بالای جدولی و پایین جدولی هفته هاست نسبت به داوری ها اعتراض دارند و اشتباهات زیادی را در این زمینه شاهد هستیم اما کسی نیست که در این مورد پاسخ بدهد  و به فکر حل این معضلات باشد. جنبه دیگر قضیه این است که چرا برخی از تیم ها، بازیکنان و هواداران شان مشکلات و ناکامی های خود را به پرسپولیس ربط می دهند؟ پرسپولیس امسال یکی از بهترین تیم ها و یکی از بهترین نمایش های فوتبالی اش را در هر بازی نشان داده و از ابتدای فصل هم جزو مدعیان قهرمانی بوده اما انگار یکسری دوست ندارند پرسپولیس امسال قهرمان شود و برای این اتفاق ناراحت هستند. پرسپولیس با اتکا به توان فوتبالی، درایت مدیریت و کادرفنی اش صدرنشین است و اگر در یک بازی از اشتباهات داوری سود برده است در دیدارهایی هم شاهد این بوده ایم که بارها از این ناحیه متضرر شده است. برخی آقایان برای پوشاندن ناکامی های خود پرسپولیس را سپر بلا کرده اند و می خواهند موفقیت ها و ماحصل تلاش اعضای این تیم را زیر سوال ببرند که این کارشان دور از انصاف است.

انتظاری در مورد بازی مهم پرسپولیس برابر فولاد تصریح کرد: فولاد تیم چغر و حریف سرسختی است. این را هم نباید فراموش کنیم که پرسپولیس در بدترین شرایط ممکن از نظر آب و هوایی باید به اهواز برود و علاوه بر تیم فولاد با حریف سرسختی به نام گرمای هوا بجنگد.این دیدار هم یکی از 5 فینال باقی مانده پرسپولیس است که سخت ترین بازی برای تیم گل محمدی هم محسوب می شود. من امیدوارم پرسپولیس همان طور که در بازی های قبلی اش پیروزی های دلچسبی را به دست آورده در اهواز هم با 3 امتیاز زمین را تکر کند و بتواند ضمن حفظ فاصله  امتیازی با سپاهان، جایگاه خود را در صدرجدول تثبیت کند.

او در پایان اشاره ای به عملکرد خوب مهاجمان پرسپولیس داشت و گفت: همان طور که پرسپولیس در تمامی خطوط خوب و موفق کار کرده است،  این تیم در فاز حمله ای و تهاجمی نیز از شرایط فوق العاده ای برخوردار است. به نظر من عیسی آل کثیر با  توجه به این که اصالتا جنوبی است و با شرایط آب و هوای خاص و بسیار گرم آشنا است مهره ای است که حضورش در بازی برابر فولاد  می تواند برای پرسپولیس می تواند بسیار مفید و موثر باشد.