شهرخبر

شکارچی غیرمجاز با شلیک یک شکارچی دیگر کشته شد

فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر گفت: یک جوان هنگام شکار غیرمجاز با شلیک یک شکارچی دیگر که هر دو در کمین شکار گراز بوده‌اند کشته شد.

شکارچی غیرمجاز با شلیک یک شکارچی دیگر کشته شد

به گزارش سلام نو به نقل از فارس،  فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر از کشته شدن یک جوان هنگام شکار غیرمجاز با شلیک یک شکارچی دیگر که هر دو در کمین شکار گراز بوده‌اند، خبر داد.

جعفر غضنفری اظهار داشت: چند شب قبل، دو گروه شکارچی برای شکار غیرمجاز در منطقه «دهنو بیدخوان شهرستان بردسیر در کمین گراز بوده‌اند که متاسفانه گروه اول با مشاهده حرکت‌هایی لابه‌لای بوته‌ها، به تصور ورود شکار اقدام به شلیک می‌کنند اما گلوله آنها به شکارچی دیگری که در همین مکان حضور داشته اصابت می‌کند و باعث مرگ او می‌شود.

وی افزود: شکارچی قاتل به همراه سایر همراهانش از محل متواری می‌شوند که با اطلاع و پیگیری موضوع توسط عوامل انتظامی و با انجام تحقیقات بعدی توسط پلیس آگاهی، عامل تیراندازی و ۴ نفر از همراهانش کمتر از ۱۲ ساعت از وقوع حادثه شناسایی و دستگیر شدند و از آنها سه قبضه سلاح شکاری غیرمجاز نیز کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر خاطرنشان کرد: اساسا داشتن سلاح غیرمجاز و انجام شکار غیرمجاز می‌تواند منجر به سوانح و حوادث ناگواری همچون این حادثه بشود از این رو پلیس با دارندگان سلاح غیرمجاز برابر قانون برخورد خواهد کرد و در این رابطه با توجه به خشکسالی‌های اخیر که باعث افزایش شمار حیوانات در حاشیه شهر و روستاها شده از همگان می‌خواهیم از شکار آنها خودداری کنند.