شهرخبر
واکنش‌ جالب پدر‌ هالند به‌ خبر انتقال‌ سانچو به‌ یونایتد

آلف هالند، پدر ارلینگ هالند واکنش جالبی به خبر انتقال جیدون سانچو به منچستر یونایتد نشان داد.

 از زمان انتقال ارلینگ هالند به دورتموند، این ستاره نروژی نمایش های کم نظیری در ترکیب زنبورها ارائه داده و به جرأت می‌توان گفت که او بهترین بازیکن زنبورها در فصل گذشته به شمار می آمد؛ جایی که او موفق شد در 28 بازی بوندسلیگا برای دورتموند آمار خیره کننده 27 گل زده را به ثبت برساند.

 

اما یکی دیگر از ستاره‌های دورتموند در فصول گذشته جیدون سانچو بوده است؛ این ستاره به انگلیسی از زمان انتقال هالند به دورتموند به هماهنگی بسیار خوبی با این بازیکن دست یافته بود و به نوعی آنها خط حمله زنبورها را برای هر تیمی به اتفاقی ترسناک تبدیل کرده بودند. همچنین به نظر می رسید که این دو از رابطه بسیار خوبی نیز با هم برخوردار هستند.

 

 

-

 

 

با این حال به نظر می‌رسد که دیگر جیدون سانچو را در فصل آینده با لباس زرد دورتموند تماشا نخواهیم کرد. شب گذشته اکثر منابع معتبر از جمله کریستین فالک، خبرنگار بیلد و فابریزیو رومانو، خبرنگار اسکای مدعی شدند که کارهای انتقال این ستاره انگلیسی به منچستریونایتد نهایی شده است.

 

اما خبر قطعی شدن حضور جیدون سانچو در منچستریونایتد با واکنش پدر ارلینگ هالند روبرو شده است. آلف هالند ضمن قرار دادن توئیت فابریتزیو رومانو که خبر از انتقال ستاره انگلیسی به اولدترافورد داده بود، ناراحتی خود را از این موضع بیان کرده و نوشت: لعنتی، اما برایت بهترین ها را آرزو می‌کنم؛ دل‌مان برایت تنگ می‌شود."