شهرخبر
پیشنهاد دستمزد هنگفت یونایتد به ستاره انگلیسی

جیدون سانچو ملی پوش انگلیسی باشگاه دورتموند در صورت پیوستن به منچستریونایتد، دستمزدش ۲.۵ برابر می شود.

منچستر یونایتد در ماه های اخیر چند پیشنهاد برای جذب جیدون سانچو به دورتموند ارائه داده اما هنوز توافق قطعی در این زمینه حاصل نشده است.

 

 

 

-

 

در همین ارتباط سه روز پیش نشریه بیلد آلمان مدعی شد که باشگاه انگلیسی پیشنهاد 72 میلیون پوندی جدیدی را به دورتموند ارائه داده که باعث شده این باشگاه تا حدود زیادی راضی شود و به نظر می رسد که باید انتقال جیدون سانچو به اولدترافورد را با توجه به این پیشنهاد نهایی تلقی کرد.

 جیدون با پیوستنش به شیاطین سرخ در زمره بازیکنانی قرار می‌گیرد که بیشترین دستمزد دریافتی را دارند.

 

نشریه انگلیسی «استار» مدعی شد سانچوی 21 ساله با پیوستن به منچستریونایتد دستمزدش به شکلی قابل توجه نسبت به چیزی که در دورتموند دریافت می‌کند، افزایش پیدا خواهد کرد. براساس این گزارش، سانچو در منچستریونایتد دستمزدی در حدود 250 هزار پوند در هفته دریافت خواهد کرد، این در حالی است که او در دورتموند هفته‌ای 100 هزار پوند دستمزد می‌گیرد.

 

 

 

 

 منچستریونایتد تابستان گذشته به دنبال جذب این بازیکن بود، اما در نهایت با دورتموندی‌ها به توافق نرسید. این باشگاه انگلیسی تابستان گذشته حاضر نشد رقمی بیش از 80 میلیون یورو بابت سانچو بپردازد و در مقابل دورتموند هم حاضر نشد از موضع خود (دریافت 120 میلیون یورو) کوتاه بیاید.

سانچو 21 ساله که تا سال 2023 تحت‌ قرارداد بوروسیا دورتموند است، فصل اخیر در 38 بازی از رقابت‌های مختلف آمار 16 گل زده و 21 پاس گل را از خود برجای گذاشت.