شهرخبر

سنگ تمام مربی استقلالی برای تراکتور و رسول خطیبی !

محمد نوازی : تراکتور با آمدن خطیبی شرایط بهتری پیدا کرده است

محمد نوازی : تراکتور با آمدن خطیبی شرایط بهتری پیدا کرده است

محمد نوازی مربی استقلالی پدیده در آستانه بازی تیمش مقابل تراکتور که فردا در مشهد برگزار می شود، به تمجید از رسول خطیبی سرمربی تی تی ها پرداخت و مدعی شد که تراکتور پس از آمدن خطیبی تیمی بهتر شده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مربی تیم فوتبال پدیده مشهد ابراز امیدواری کرد، بازیکنان این تیم ترفند‌هایی کادر فنی پدیده را در مصاف با تراکتور در زمین پیاده کنند.

محمد نوازی درباره دیدار فردای پدیده مقابل تراکتور اظهار داشت:

بعد از یک ماه تعطیلی در بازی استقلال شرایط بدی نداشتیم و فکر می‌کنم حق‌مان باخت نبود. در آن بازی شانس به ما رو نکرد و نتیجه را واگذار کردیم. شرایط از لحاظ روحی و روانی در پایان لیگ خوب است، فردا نیز میزبان هستیم و امیدوارم بتوانیم بازی خوبی داشته باشیم، به شرط اینکه مسائلی را که آقای رحمتی کادر فنی گوشزد کرده است، به درستی انجام دهیم.

وی اشاره کرد:

تراکتور نسبت به نیم‌فصل اول با آمدن خطیبی شرایط بهتری پیدا کرده است. تراکتور یک تیم جوان و دونده است، ولی امیدوارم بچه‌‌ها بتوانند ترفند‌هایی را که در نظر داریم، فردا در زمین پیاده کنند. امیدوارم با کسب سه امتیاز شرایط خوبی را پیدا و در جدول ارتقا پیدا کنیم. عرفان معصومی محروم است، ولی خدا را شکر مصدوم نداریم. خدا را شکر بچه‌ها از لحاظ روحی و روانی سرحال هستند و امیدوارم فردا عملکرد خوبی داشته باشیم.