شهرخبر

آخرین وضعیت ترافیکی محورهای هراز و فیروزکوه

کدخبر: 421664
اقتصاد نیوز : ایرج کهریزی گفت: تردد وسایل نقلیه از جنوب به شمال محورهای هراز و فیروزکوه پرحجم اما روان در جریان است و هموطنان به سهولت در حال تردد از این محورها هستند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس، ایرج کهریزی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران درباره وضعیت ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز پرحجم و نیمه سنگین اما روان در جریان است و هموطنان بدون گره ترافیکی در حال عبور از این محور مهم مواصلاتی کشور هستند.

وی گفت: عبور و مرور انواع وسایل نقلیه از دو لاین رفت و برگشت محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم روان و عادی گزارش شده و مشکل خاصی برای تردد خودروها از این محورها وجود ندارد.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه بیشترین آمار تصادفات در ۲۰ کیلومتری مقصد مسافران رخ می‌دهد تاکید کرد: هموطنان در هر دو ساعت رانندگی می‌بایست ۱۵ الی ۲۰ دقیقه را در محل‌های مجاز به استراحت پرداخته و پس از تجدید قوا ادامه مسیر دهند تا خستگی و خواب آلودگی باعث بروز حوادث رانندگی نشود.

کهریزی بیان کرد: همچنان محدودیت‌های کرونایی و ممنوعیت تردد خودروها برقرار است و گیت‌های پلیس راه از خروج خودروهای غیر مجاز و غیر بومی و ورود خودروهای غیر بومی به استان جلوگیری می‌کنند.

وی خاطر نشان کرد: هموطنان با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه ساز مانند سرعت، سبقت و انحراف به چپ و همچنین رعایت حقوق شهروندی می‌توانند سفری ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هموطنان رقم بزنند.