شهرخبر

شریعتی: تیم ملی والیبال از هم پاشیده شده است/ بزرگان تیم بی‌خیال بودند و انگیزه نداشتند


شریعتی: تیم ملی والیبال از هم پاشیده شده است/ بزرگان تیم بی‌خیال بودند و انگیزه نداشتند

ملی‌پوش پیشین والیبال ایران گفت:‌ تیم ملی ایران در حال حاضر، بزرگ ندارد و کسی نمی‌تواند این تیم را جمع و جور کند؛ این مسئله را می‌شد به راحتی فهمید.

محمد شریعتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد عملکرد تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت‌های 2021 اظهار داشت: بعد از باختی که به استرالیا داشتیم به نظر می‌رسید که تیم ملی از هم پاشیده شده است. در تیم ملی، مشکلات روحی و روانی فراوانی دیده می‌شد و کار گروهی در بین بازیکنان وجود نداشت. من تعجب می‌کنم که چرا بزرگان تیم هم بی‌خیال شده‌ و انگیزه نداشتند.

ملی‌پوش پیشین والیبال ایران ادامه داد: ای کاش مربی باتجربه‌تری در کنار آلکنو بود چون می‌توانست به تیم کمک کند. کاملا مشخص بود که تیم بی‌انگیزه شده و چند بازی اخیر را کاملا متلاشی شده به کار ادامه داده است.

شریعتی گفت: تیم ملی ایران در حال حاضر، بزرگ ندارد و کسی نمی‌تواند این تیم را جمع و جور کند. این مسئله را می‌شد به راحتی فهمید. من قبلا هم گفتم که حضور مربیانی مثل بهروز عطایی یا پیمان اکبری در کنار تیم ملی، می‌توانست کمک بزرگی به تیم باشد.

پاسور پیشین تیم ملی تصریح کرد:‌ باخت‌های تیم ملی، دلیل فنی نداشت. مگر می‌شود یک تیم در یک تورنمنت، این قدر افت کند؟! امیدوارم مسئله پیش آمده در تیم، یک مشکل درون تیمی نباشد. من احساس می‌کنم که در تیم اختلافاتی وجود دارد که واقعا امیدوارم این طور نباشد.

شریعتی گفت: می‌شد در مقابل با استرالیا برنده شد  ولی بازی از دست بازیکنان در رفت. صابر کاظمی یکی از ستاره‌های تیم ملی است که ناگهان از ترکیب خارج شد. وقتی مشکلات یک تیم تداوم پیدا می‌کند یعنی جو سنگینی بر تیم حکمفرماست. من حس خوبی در مورد این تیم ندارم.

او در پایان تصریح کرد:‌ متاسفانه کسانی که در فدراسیون هستند، نمی‌توانند به تیم ملی کمک کنند چون والیبالی نیستند. امیدوارم داورزنی در تصمیمات خود تجدید نظر کند و سیاسی بازی در فدراسیون والیبال، کنار گذاشته شود. لیاقت ملی‌پوشان ایران بالاست و شایسته درخشش در المپیک هستند.

انتهای پیام/