شهرخبر

جزئیات طرح فروش قسطی این خودروها به بازنشستگان

بازنشستگان می توانند به صورت خرید قسطی صاحب ۱۰مدل خودرو شوند. تیگو، آریزو و ام وی ام های مختلف ۱۰مدل خودرو در نظر گرفته شده هستند.

 بازنشستگانی که سازمان های آنها با گروه مدیران خودرو قرار داد دارند می توانند از طرح فروش قسطی این شرکت برای خرید انواع مدل های خودرو ام وی ام، تیگو و آریزو استفاده کنند.

پیش پرداخت های در نظر گرفته شده برای خودروها بسته به مدل خودرو ۳۰و ۴۵درصد است و تسویه در یک بازه زمانی ۶۰ماهه باید انجام شود. نرخ سود ان نیز از سوی شرکت ۲۱درصد عنوان شده است.

البته رقم اقساط خودروهای تیگو و آریزو با توجه به قیمت تعیین شده برای چهار مدل عرضه شده بین ۹ میلیون تا ۱۷میلیون تومان است.سنگینی قسط ماهانه برای خودروهای ام وی ام عرضه شده در این طرح هفت تا ۱۳میلیون تومان در ماه است.

مشخصات فنی خودروهای عرضه در طرح فروش قسطی

یکی از خودروهای عرضه چری تیگو ۵ است که یک شاسی بلند جمع و جور و نیمه لوکس از شرکت چری چین است.چری تیگو ۵ با دو چهره به بازار کشورمان عرضه شده که شامل نسخه‌های قبل از فیس لیفت و پس از فیس لیفت می‌شوند. علاوه برآن این خودرو در دو تیپ از امکانات و تجهیزات به دست مشتریان رسیده که نمونه نیمه فول آن لاکچری نام دارد و نسخه تمام فول نیز اکسلنت لقب گرفته است.

تیگو هفت نیز یک کراس اور مدرن با تکنولوژی پیشرفته تر تیگو ۵ است. عرضه تیگو ۷ در بازار ایران از اواسط مرداد ۹۶ به شکل رسمی آغاز شد و ابتدا فقط در تیپ اکسلنت به‌ دست مشتریانش رسید.  در پاییز ۹۷ ، تیپ ای ای آن را هم معرفی شد. تیپ ای ای که از مدل ۹۸ به بازار کشورمان راه یافت ، همان پیشرانه تیپ اکسلنت را دارد.

در ایران کراس‌اورهای چری با نام تیگو فروخته می‌شوند، سدان‌های چری نیز با نام آریزو  عرضه می‌شوند. در طرح فروش قسطی، آریزو شش با قیمت ۸۷۳ میلیون تومان عرضه می شود. این خودرو همان مدلی است که چری با یک غافلگیری در نمایشگاه خودرو پکن ۲۰۱۸  و پسا از آریزو هفت رونمایی کرد. آریزو GX پرده  با نام آریزو ۶ در کشورمان شناخته می‌شود. چینی‌ها، آریزو۶ را با پلتفرم M۱X ساخته‌اند؛ یعنی همان پلتفرمی که با همکاری جگوار لندرور، برای خودروهای چری طراحی و تولید شده است.

انواع مختلف ام وی ام نیز در طرح فروش اقساطی قرار گرفته اند. ام وی ام در سگمنت کراس اوورهای شهری کوچک قرار می گیرد.

 

2

1

منبع: اقتصاد نیوز