شهرخبر

به خاطر هواداران استقلال بازی می‌کنیم

اگر استقلال این است بازی نکنیم/ تماس‌های تهدیدآمیز به من می‌شود

محمدحسین مرادمند مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: مشکلات زیادی داریم و فقط به خاطر هواداران استقلال مسابقه می‌دهیم.

اگر استقلال این است بازی نکنیم/ تماس‌های تهدیدآمیز به من می‌شود

خبرورزشی - محمد حسین مرادمند پس از برتری استقلال برابر پدیده اظهار داشت: هیچ چیز نداریم و فقط به خاطر هواداران بازی می‌کنیم. من باید به‌ عنوان بازیکن از فوتبالم لذت ببرم. هوادار می‌خواهد از فوتبال لذت ببرد. اگر می‌دانیم این بازی عادلانه نیست وارد آن نشویم.

مدافع تیم فوتبال استقلال با اشاره به برگشت خوردن چکش در آستانه بازی با پدیده اضافه کرد: چهار ماه است این اتفاق برای من افتاده است و من با این شرایط بازی می‌کنم. پیامک‌های تهدید آمیز، زنگ‌ها و خیلی چیزهای دیگر. من فقط این حرف‌ها را به مددی می‌زنم. او به جای اینکه شب قبل از بازی تمرکز تیم را به‌هم نزند،‌ خودش مصاحبه می‌کند و تمرکز سرمربی تیمش را می‌گیرد.

وی تاکید کرد: صحبت من این است. آقای مددی شما که می‌گویید چک من را مشاور هیئت مدیره پرداخت کرد،‌ بروید و قرارداد من را بخوانید، چقدر باید در ماه‌های نهم، دهم و یازدهم سال گذشته به من پرداخت می‌کردید؟ اصلاً چک شما را قبول نداشتند، من خودم چک دادم چون دوست داشتم به استقلال بیایم.

مرادمند در خصوص اینکه مددی عنوان می‌کند که او برای پرداخت رضایتنامه از باشگاه مبلغی دریافت کرده است اضافه کرد: من می‌گویم دادند، ولی از مبلغ قراردادم پس چقدر به من دادند؟ اگر آن پول را جزو رضایت‌نامه من حساب کنند، پس من تا الان ۲۰ درصد گرفته‌ام.

وی گفت: امروز قصد بازداشت من را داشتند. جا دارد از فرزاد و فرهاد مجیدی تشکر کنم که آمدند و صحبت کردند. نامداری هم در این چند روز از من حمایت کرد و از او تشکر می‌کنم که حداقل از ما حمایت کرد. واقعاً اگر استقلال این است بگویید ما بازی نکنیم. ما فقط به عشق هواداران بازی می‌کنیم. تلخ‌ترین اتفاق استقلال برای منِ حسین مرادمند افتاد.