شهرخبر
آنچلوتی و تبدیل برنابئو به سربازخانه؛/ گروهبان پینتوس در رئال؛ بخور و بخواب تمام شد

کارلو آنچلوتی آماده است تا با اختیار عمل دادن به گروهبان آنتونیو پینتوس، مربی سخت‌گیر بدنسازی، بازیکنان رئال مادرید را پیش از آغاز فصل روی فرم بیاورد.

 وقتی فصل جدید لالیگا در تاریخ 13 آگوست آغاز شد، رئال مادرید می خواهد که بازیکنانش به معنای کامل کلمه تبدیل به ورزشکارانی روی فرم، آماده و ترکه ای شده باشند.

گروه بزرگ 33 نفره بازیکنان رئال مادرید قرار است که حداقل هفت عضو خود را از دست بدهد و یکی از آنها سرخیو راموس بود که پنجشنبه گذشته در یک کنفرانس خبری با سپیدپوشان وداع کرد.

فصل قبل رئال مادرید کابوسی از انواع و اقسام مصدومیت ها بود و رئال دیگر مایل نیست چنین تجربه ناگواری را در فصل بعد داشته باشد. آنتونیو پینتوس، سرمربی جدید بدنسازی رئال مادرید، این ماموریت را دارد که به آنچلوتی گروهی آماده نبرد را تحویل دهد که بتوانند برای پس گرفتن عنوان قهرمانی لالیگا از اتلتیکو مادرید بجنگند.

 

-

آنچلوتی و رئال امیدوارند که پینتوس بتواند بازیکنان این تیم را به آمادگی کامل برساند

 

رسانه های اسپانیایی در روزهای گذشته درباره برنامه آنچلوتی برای تر و تازه کردن رئال مادرید گزارش های مختلفی کار کرده اند. از آن جمله مارکا نوشته است که به نظر می رسد به محض بازگشت ادن هازارد از رقابت های یورو 2020، این بازیکن باید مستقیما به زمین تمرین برود تا خود را برای برآورده کردن انتظاراتی که تاکنون نتوانسته آنها را برنابئو برآورده کند، آماده کند. نقش گروهبان پینتوس در این میان کلیدی است.

 

مارکا در گزارشی به برنامه های آنچلوتی در تابستان برای بازسازی رئال پیشاپیش فصل بعد پرداخته است

 

 

نکته قابل توجه این بود که یک روز پس از درخشش کیلیان امباپه در ترکیب تیم ملی فرانسه در یورو مقابل آلمان، هواداران رئال مادرید یک گزینه جذاب از نوعی دیگر را به دست آوردند.

مربی بدنسازی و تناسب اندام 58 ساله ایتالیایی به باشگاه بازگشت و پیام فصل جدید این است که او می تواند با آماده‌سازی مضاعف ستاره های رئال، میزان مصدومیت ها را به شدت کاهش دهد و هازارد را هم به آمادگی کامل برساند.

 

 

 

در تابستان گذشته هازارد در مصاحبه ای با مجله فوت گفته بود: "درست است، دروغ نمی گویم. اگر من در تعطیلات هستم پس در تعطیلات هستم! در طول تابستان پنج کیلو اضافه کردم. وزنم تا 80 کیلو هم رسید اما ظرف 10 روز آن اضافه وزن را از دست دادم."

 

به نظر می رسد این بار هیچ دوره مرخصی و تعطیلاتی وجود نخواهد داشت. مارکا روز چهارشنبه نوشت: "یکی از کلیدهای روش پینتوس این است که او همیشه به دنبال رسیدن به نقطه عذاب و سرحد تحمل در بازیکنان است. "فکر کردی کار ما تمام شده است؟" یکی از عباراتی بود که بازیکنان بیش از هر چیز از آن می ترسیدند. به همین دلیل آنها او را گروهبان پینتوس صدا می کردند.

 

پینتوس به دلیل سختگیری زیادی که دارد در بین بازیکنان رئال به گروهبان معروف شد

 

 

پینتوس اولین بار توسط زین الدین زیدان در سال 2016 به رئال مادرید آمد و  نتیجه کار او کمک به کسب سه قهرمانی پیاپی در چمپیونزلیگ شد. وقتی زیدان در تابستان 2018 ار رئال جدا شد ، پینتوس در باشگاه ماند اما با حضور خولن لوپتگی، نقش او محو شد. وقتی زیدان بار دیگر به رئال بازگشت، رابطه آنها دیگر به شکل قبل نبود و پینتوس برای کار با آنتونیو کونته در اینتر، رئال را ترک کرد.

این واقعیت که رئال مادرید در بیانیه ای "امضای قرارداد" وبا پینتوس را اعلام کرد، تأکید می کند که تا چه اندازه نقش او مهم انگاشته شده است.

 

نتیجه کار پینتوس در اولین دوره حضورش در برنابئو کمک به کسب سه قهرمانی پیاپی در چمپیونزلیگ بود

 

 

مادرید فصل گذشته حدود 60 مصدومیت را تجربه کرد و  هرچند که اکثر باشگاه ها با مشکلات مشابهی روبه‌رو بودند و بیشتر کارشناسان آن را محصول برنامه فشرده بازی ها و موارد ابتلا به کرونا در بین بازیکنان که باعث بروز گرفتگی های عضلانی بیشتری می شد، نسبت دادند، اما رئال مادرید معتقد است که آنها می توانند سطح آمادکی جسمانی بازیکنان را با این مربی بدنسازی جدید متحول کنند.

 

بخشی از دلایل قهرمانی اتلتیکو مادرید در لالیگا به کار درخشان اسکار اورتگا، مربی بدنساز آنها، بازمی‌گشت و رئالی ها نیز به این نتیجه رسیدند که وقت بازگشت گروهبان پینتوس فرا رسیده است.