شهرخبر

قیمت این شاسی بلند کارکرده در بازار

نیسان قشقایی که نام آن از ایل قشقایی گرفته شده در سال ۱۳۹۱ توسط پارس خودرو مونتاژ شد و تعدادی از آن نیز به صورت وارداتی پا به کشور گذاشت اما تنها یکسال مهمان خطوط تولید پارس خودرو بود.

خودرو قیمت این شاسی بلند کارکرده در بازار

نیسان قشقایی با دو نوع پیشرانه ۲ لیتری بنزینی و دیزلی در بازار جهانی عرضه شد که نمونه بنزینی آن به ایران راه یافت و دو تیپ SE و LE از این خودرو در کشور به فروش رسید. پیشرانه ۲ لیتری این خودرو توانایی تولید حداکثر توان ۱۴۲ اسب بخار دارد که با توجه به تیپ خودرو توان از طریق جعبه دنده اتوماتیک ۶ سرعت به محور جلو یا هر دو محور منتقل می شود.

تیپ SE به صورت تک دیفرانسیل و تیپ LE به صورت دو دیفرانسیل عرضه شده است که از لحاظ شتاب گیری صفر تا صد تیپ SE حدود ۱۰.۷ ثانیه و برای تیپ LE حدود ۱۱.۳ ثانیه است.

 مدل های معرفی شده دارای سند دست اول نیستند یا با آسیب دیدگی های در بدنه همراه شده اند. البته تاکید می شود قیمت گذاری خودروهای کارکرده بسیار سلیقه‌ای و براساس نظرفروشنده و خریدار صورت می گیرد، اما برخی مراجع بر مبنای سال تولید، کارکرد ماشین و نوع رنگ و سطح آسیب دیدگی اقدام به قیمت گذاری این خودروها می‌کنند. این گزارش بازتاب دهنده دیدگاه این مراجع است.
 

قشقایی

منبع: اقتصادنیوز