شهرخبر

نتایج انتخابات شوراها در مراکز شهرستان‌های ایلام

.

با پایان یافتن شمارش آرای ششمین دوره انتخابات در شهرستان‌های ایلام، مهران، دهلران، دره‌شهر، بدره، سیروان، چرداول، آبدانان، ایوان، ملکشاهی، چوار و هلیلان اعلام شد.

به گزارش مشرق، در شهر ایلام هادی کرمی با ۸ هزار و ۷۳۲ رأی، مظفر میرزاد با ۸ هزار و ۵۵۱ رأی، مجتبی ملکی با ۸ هزار و ۱۱۴ رأی، سعید انوری پور با ۶ هزار و ۹۰۳ رأی، علی کریمی با ۶ هزار و ۲۹۳ رأی، منصور بهادری با ۶ هزار و ۹۶ رأی و حمید مجیدی با ۶ هزار به عنوان منتخبین شورای شهر ایلام برای ششمین دوره شورا برگزیده شده‌اند.

در شهر آبدانان محمد نوری با ۳۳۷۸ رای ، رضا راد با۳۲۴۹ رای  ، حشمت‌الله صفری با۲۸۰۱ رای  ، سجاد یاری با ۲۰۲۱ رای و  یوسف هادی‌زاده با  ۱۸۰۰ رای به عنوان اعضای اصلی و رقیه مرغزاری ۱۷۱۶ رای ، محمد رضا کوچکی با ۱۶۹۸ رای  و محمود سلیمانی با ۱۶۸۶  به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

در چوار علی آقابابایی با  ۱۶۳۰ رای، حسن حیدری با  ۱۴۸۳رای، علی فتح الهی با  ۱۴۶۴ رای، عبدالنور مظفری با   ۱۱۶۷ رای و حشمت الله صید محمدی  ۱۱۲۷ رای به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

در ایوان محمد شهاب غلامی با  ۲۴۸۳ رای ، بهزاد یاسمی با  رای ۱۸۴۴، بهرام رضاییان با ۱۶۹۰رای ، یونس اسماعیلی با ۱۵۳۸ رای و فرید همتی  با ۱۵۳۳رای به عنوان اعضای اصلی و حشمت عزیزی با ۱۵۱۷رای و محسن خانیان با  ۱۴۷۳رای به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

در  شهر دهلران ، خدیجه شامحمدی ، امین ملکی ، سیدبختیار باویر، غلامرضا کرمی  و الله‌بخش ملکی به عنوان اعضای اصلی و مهدی رفیعی و راضیه حیدری به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

در شهر دره‌شهر صمیر یاری، کامران امیری ، ابوذر کلانتری ، علی هاشمی و همایون نیازی به عنوان اعضای اصلی و سعد داوودی و اسماعیل کریمی‌نیا به عنوان  اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

در شهر توحید مرکز شهرستان هلیلان سعید کریمی ، یاسر محمدی، حمزه محمدی،  فرهاد جلیلیان و محسن خانه‌ای به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

در شهر سرابله مرکز شهرستان چرداول سعد باقری‌نژاد ، نقی فریادیان ، حمید گل‌آبادی ، حمیدرضا مهدیه و سمیه صیدمحمدی به عنوان اعضای اصلی و آرمین سبزی و کیومرث گراوند به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

در  شهر ارکواز مرکز شهرستان ملکشاهی ،  علی صادقی فر  با     ۳۱۰۹ رای ، مهدی علیزاده با ۲۹۸۷رای،صالح هدایت‌خواه با  ۲۹۴۱رای ، محمدرفیعی زاده با   ۲۷۸۹ رای وجمیل ساعد   با  ۲۶۳۱ رای به شورای شهر راه یافتند.

در شهر مهران مجید علیزاده با  ۲۵۰۶ رای، عباس داوری با ۲۲۶۲ رای، فرهاد صیدی با  ۲۱۱۴ رای، طاهر مهرجو با ۲۰۹۹ رای و هادی عزیزی با  ۲۰۴۱ رای به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

در  شهر لومار مرکز شهرستان سیروان ، فرشاد ولی بیگی ، ناصر مرادی ، رسول رخشا ، سعدون محمدزاده و خدایار رضایی به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

در شهر بدره  شیرزاد کریمی با  ١٠۶۶ رای، علی ملکی با   ١٠٣۶ رای،  هادی هاشمی با ٩٣٨ رای، جعفرحیدربیگی با  ٨۵۹ رای و ستار حیدربیگی با ٨۴۵ رای به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.