شهرخبر

پیوند خودرو و کتانی! / کفش فراری ۱۱ میلیون تومان

پیوند خودروها و کتانی‌ها چیزی است که معمولاً یا با علاقه فراوان همراه می‌شود یا با نفرت شدید! تاکنون کتانی‌های جذاب زیادی همچون کفش‌های الهام گرفته از پورشه ۹۱۱ توربوی پوما را دیده‌ایم اما نمونه‌های عجیبی همچون کفش‌های جان گایگر الهام گرفته از هامر الکتریکی نیز معرفی شده‌اند که ما با مشاهده آن‌ها به‌شدت دنبال یافتن ارتباطی بین خود خودرو و این کفش‌ها بوده‌ایم.

خودرو پیوند خودرو و کتانی! / کفش فراری ۱۱ میلیون تومان

خوشبختانه پوما بازهم دست به کار شده و کتانی‌های جدیدی را با همکاری برند مشهور ایتالیایی یعنی فراری معرفی کرده است.

این کفش‌ها که فراری ION F پوما نامیده می‌شوند از برخی ویژگی‌های فراری SF۹۰ استراداله الهام گرفته و طراحی شیک و روانی دارند. خطوط یک دست و تمیز SF۹۰ استراداله به وضوح در این کتانی‌ها قابل مشاهده هستند و باعث ایجاد ظاهری اسپورت و درعین‌حال بی حاشیه شده‌اند.

پانل TPU بکار رفته در بخش عقب کتانی یاد شده با فوم PU پوشیده شده و از اسپویلر جلوی دینامیک سوپرکار ایتالیایی‌ها الهام گرفته است. البته رنگ قرمز کتانی‌های موردبحث نیز جزو اصول اصلی برند فراری بوده هرچند پوما این کتانی‌ها را با رنگ مشکی نیز عرضه می‌کند.

در بخش بالایی کتانی یاد شده متریالی برای راحتی بیشتر بکار رفته و بخش جوراب مانند بالای کفش نیز به‌صورت یکپارچه دوخته شده است.

نیازی به گفتن نیست که کتانی‌های ION F بخشی از کلکسیون مد جدید فراری بوده و از ارتباط بین خطوط محصولات فراری و آناتومی انسان الهام گرفته است.

ما معتقدیم در آینده محصولات بیشتری با برنامه کلکسیون مد جدید فراری تولید خواهند شد. این کتانی‌های جدید پوما توسط برخی فروشگاه‌های منتخب پوما و فراری و با قیمت ۴۵۰ دلار (حدود ۱۱ میلیون) عرضه می‌شوند.

کفش-فراری-1

کفش-فراری-3

کفش-فراری-4

کفش-فراری-5

منبع: پدال