شهرخبر

زوج خط حمله پرسپولیس در سوپرجام مشخص شد/ متفاوت‌تر از همیشه!

آنطور که از تمرینات پرسپولیس مشخص است عیسی آل کثیر و امید عالیشاه مهاجمان پرسپولیس در بازی مقابل تراکتور خواهند بود.

زوج خط حمله پرسپولیس در سوپرجام مشخص شد/ متفاوت‌تر از همیشه!

خبرورزشی - پرسپولیس در حالی فردا در سوپر جام فوتبال ایران مقابل تراکتور قرار خواهد گرفت که برای این بازی چند مهره کلیدی خود را در اختیار نخواهد داشت.

فرشاد فرجی به دلیل محرومیت انضباطی و وحید امیری و کمال کامیابی نیا به علت مصدومیت غایبان قطعی پرسپولیس در این بازی خواهند بود.

به غیر از این بازیکنان شهریار مغانلو مهاجم بلند قامت پرسپولیس که مدتی مصدوم بود به شرایط بازی رسیده ولی آمادگی بازی کردن به صورت کامل را ندارد.

از همین رو یحیی روی این بازیکن ریسک نخواهد کرد و شهریار دیدار مقابل تراکتور را از روی نیمکت آغاز می کند. خیلی ها فکر می کردند با توجه به این موضوع و همچنین درخشش عبدی در دیدار با ذوب آهن، یحیی گل محمدی مهاجم جوان تیمش را از ابتدا بازی خواهد داد و عبدی بعد از مدت ها به ترکیب اصلی تیمش بر می گردد.

اما آنطور که از تمرینات سرخ پوشان طی روزهای گذشته خبر رسیده یحیی قصد دارد از عیسی آل کثیر و امید عالیشاه به عنوان زوج خط حمله تیمش در دیدار سوپرجام استفاده کند.

امید در این فصل در پست های مختلفی بازی کرده و انصافا هم جزو خوب های پرسپولیس بود. آل کثیر هم بعد از اتمام محرومیتش نمایش های خوبی در لیگ قهرمانان آسیا و چند دیدار لیگ داشت و در دربی هم تک گل پیروزی بخش تیمش را مقابل حریف سنتی به ثمر رساند.