شهرخبر

سنگ تمام صدا و سیما برای مهدی طارمی و دیگر ستاره‌های تیم ملی + سند

گزارش شبکه خبر از آیین استقبال از بازیکنان تیم ملی فوتبال پس از صعود به مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی 2022 قطر

مراسم قدردانی از ملی پوشان فوتبال کشورمان عصر چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ با حضور علی عسگری رییس رسانه ملی، سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، و اعضای تیم ملی فوتبال ایران در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مراسم تجلیل از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران به پاس درخشش در دور برگشت مرحله اول مقدماتی جام جهانی از در سالن همایش های صداوسیما با حضور عبدالعلی علی عسکری رئیس سازمان صداوسیما، مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه بودجه برگزار شد.

در این مراسم تمام بازیکن تیم ملی حضور داشتند غیر از سه نفر؛ مهدی قائدی، سردار آزمون و سامان قدوس. قائدی البته خانواده اش را در جریان نگذاشته بود، چون مادرش در فرودگاه به استقبالش رفت اما آنجا از طریق طارمی فهمید پسرش به ایران نیامده است. با حضور دیگر ملی پوشان، مراسم تجلیل و تقدیر از آنها توسط صداوسیما آغاز شد و مسوولان خطاب به ملی پوشان حرف هایی زدند.

در ادامه، ملی پوشان به سن فراخوانده شدند تا هرکدام پاداش خود را بگیرند. رئیس صداوسیما به هر بازیکن سه سکه بهار آزادی هدیه داد. همچنین وزارت ورزش ۱۵۰میلیون و سازمان برنامه وبودجه هم ۱۰۰میلیون پاداش برای ملی پوشان در نظر گرفتند و اعلام کردند که به زودی در حساب ملی پوشان خواهد بود.

در دیدستان ببینید .


خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید