به گزارش پایگاه خبری نشان :

باشگاه خبرنگاران جوان، در حالی که با وجود فرارسیدن فصل جشن‌های عروسی در هند به علت شیوع کرونا در این کشور بسیاری از خانواده‌ها از برگزاری مراسم عروسی خود منصرف شده اند، اما همچنان برخی از خانواده‌ها بر انجام مراسم خود در زمان اعلام شده اصرار می‌ورزند.

در برخی از این مراسم‌های عروسی گهگاه اتفاقات عجیبی رخ می‌دهد که به تازگی نیز وقوع اتفاقی عجیب در یکی از همین جشن‌ها خبرساز شده است. شوخی بی موقع ساقدوش با داماد در یک مراسم عروسی موجب عصبانیت داماد و حمله فیزیکی او به این مرد شد. ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شده چگونگی وقوع حادثه را نشان می‌دهد. در این ویدئو در حالی که عروس و داماد در جایگاه ویژه نشسته و منتظر انجام مراسم هستند ناگهان مردی که در بالای سر داماد ایستاده شروع به شوخی با وی می‌کند.

در این ویدئو مشاهده می‌شود داماد که ظاهرا از این شوخی نابجا بسیار عصبانی شده است از صندلی خود بلند شده و به این مرد حمله ور می‌شود. این ویدئو نشان می‌دهد داماد چند مشت را روانه سر و صورت ساقدوش نگونبخت می‌کند. در ادامه سایر مهمانان مداخله کرده و داماد را به آرامش و حفظ خونسردی دعوت می‌کنند. در ادامه می‌توانید این ویدئو را تماشا کنید.

حجم ویدیو: 760.01K | مدت زمان ویدیو: 00:00:12