شهرخبر

تکواندو قهرمانی آسیا| مصدومیت مانع ملی‌پوش المپیکی ایران؛ حسینی حذف شد


تکواندو قهرمانی آسیا| مصدومیت مانع ملی‌پوش المپیکی ایران؛ حسینی حذف شد

نماینده المپیکی تکواندو کشورمان به دلیل مصدومیت از ادامه مسابقات تکواندوی قهرمانی آسیا انصراف داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بیست و چهارمین دوره مسابقات  تکواندو قهرمانی آسیا 2021 از صبح امروز(چهارشنبه - 26 خردادماه) با حضور 189 تکواندوکار از 21 کشور  در سالن "نوهاد نوفال" بیروت آغاز و میرهاشم حسینی ملی‌پوش المپیکی تکواندو ایران به دلیل مصدومیت در دیدار نخست از ادامه رقابت‌ها بازماند.

حسینی در رقابت‌های وزن 68- کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست، در مرحله یک‌هشتم نهایی به مصاف هو جون جین از کره‌جنوبی رفت و در حالی که راند نخست با نتیجه 8 بر 6 از حریف خود پیش بود، به دلیل مصدومیت از ادامه مسابقات بازماند.

نگار اسماعیلی در وزن 46- کیلوگرم، غزل سلطانی در وزن 53- کیلوگرم و ناهید کیانی 57- کیلوگرم دیگر نمایندگان تیم ملی کشورمان هستند که در رقابت‌های امروز به روی شیاپ‌چانگ خواهند رفت.

همچنین حسین لطفی در وزن 54- کیلوگرم، محمدرضا خانی در وزن 87- کیلوگرم، فرشته خزایی  در وزن 46- کیلوگرم و زینب اسماعیلی  در وزن 73- کیلوگرم نیز دیگر تکواندوکاران ایرانی هستند که در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا در جزیره کیش موفق به کسب سهمیه حضور در این مسابقات شدند و در این روز بر روی شیاپ چانگ می‌روند.

انتهای پیام/