شهرخبر

آماده باش لیورپول برای شکار ستاره بایرن

آماده باش لیورپول برای شکار کومان

لیورپول ممکن است از فرصت بوجود آمده استفاده کند و کینگسلی کومان را به خدمت گیرد.

به گزارش مشرق، مقام های لیورپول در هفته های پایانی فصل اخیر لیگ برتر انگلیس مرتب در گفت وگو با رسانه ها بر این نکته تاکید داشتند که خریدی گران قیمت در تابستان نخواهند داشت.

روسای باشگاه لیگ برتری عنوان کردند با توجه به مشکلات اقتصادی ناشی از کرونا، قادر به رفتن به سمت و سوی خریدهای پرهزینه نیستند.

اما اکنون با خبرهای که از تیم یورگن کلوپ به گوش می رسد، به نظر می آید سران باشگاه حاضرند انعطاف به خرج داده و از فرصت های مناسب برای تقویت تیم خود استفاده کنند.

به عنوان نمونه، تیم لیگ برتری، تمام اتفاقات مربوط به رد پیشنهاد تمدید قرارداد بایرن توسط کینگسلی کومان توجه دارد.

بعد از آنکه مونیخی ها برای تمدید تفاهم نامه کاری با مهاجم فرانسوی، رایزنی کردند، کومان اعلام کرد شرایط مد نظر خودش را دارد و خواستار دریافت رقم بالایی در آینده است.

این اتفاق باعث شد فعلا گفت وگوها میان طرفین متوقف شوند. اما در این حال، لیورپول منتظر لحظه ای طلایی است.

این موضوع را رسانه ای همچون دیلی میرر گزارش کرد. این نشریه نوشت به دلیل اختلاف پیش آمده میان ملی پوش فرانسوی و بایرن، لیورپول علاقمنداست ورود کند و با پیشنهادی خوب، کومان را به سوی خود کشاند.

البته سران این تیم می دانند که مهاجم بایرن با باواریایی ها تا تابستان 2023 قرارداد دارد و برای انتقالش رقم قابل توجهی را باید به تیم آلمانی بپردازند.

آنگونه که دیلی میرر عنوان کرد لیورپول تصور می کند با پرداخت 35 میلیون یورو می تواند به مهاجم با تجربه برسد. البته رسانه های آلمانی چند روز قبل عنوان کردند بایرن در صورت دریافت پیشنهاد 100 میلیون یورویی اجازه خروج به کومان را می دهد.

منبع: فارس