شهرخبر

با این نوشیدنی علاوه بر سلامت کبد، به سرعت وزن کم کنید

تجمع سموم در کبد می تواند یک تهدید جدی برای سلامتی باشد. به همین دلیل لازم است هر از چندگاهی با تقویت کبد به سلامت کبد خود کمک کنید.

با این نوشیدنی علاوه بر سلامت کبد، به سرعت وزن کم کنید

به گزارش منیبان، تجمع سموم در کبد می تواند یک تهدید جدی برای سلامتی باشد. به همین دلیل لازم است هر از چندگاهی با تقویت کبد به سلامت کبد خود کمک کنید.

کبد یکی از اندام های بسیار مهم بدن انسان می باشد که درست در زیر ریه ها قرار گرفته است و برخی از عنلکرد های حیاتی بدن مانند سم زدایی را بر عهده دارد.

کبد وظیفه تصفیه و تنظیم خون و دفع مواد زائد از خون را دارد. موادی که کبد آنها را دفع می کند یا تجزیه شده و از بین می روند و یا بدن به طور مجدد آنها را مورد استفاده قرار می دهد.

علاوه بر این کبد وظیفه جذب و ذخیره مواد مغذی را نیز دارا می باشد. همچنین نقش مهمی در کنترل ضرر های نوشیدن مشروبات الکلی دارد. هرچند نوشیدنی های الکلی می تواند باعث ایجاد کبد چرب شده و مشکلات بسیاری را برای سلامتی ایجاد کند.

در نهایت کبد یکی از انوام های بدن است که در کاهش وزن نقش بسیار کلیدی دارد. بسیاری از افراد از این موضوع آگاه نیستند اما تقویت کبد می تواند به شما در هنگام کاهش وزن و لاغری کمک بسیاری بکند.

ما در اینجا قصد داریم یک نوشیدنی سم زدا برای کبد را به شما معرفی کنیم که نوشیدن آن می تواند برای سلامتی مفید بوده و به شما در کاهش وزن تا 4 کیلوگرم در 72 ساعت کمک کند.

این نوشیدنی را سه بار در روز و سه روز متوالی میل کنید. در طول این سه روز از وعده های غذایی سنگین خودداری کنید. به عنوان مثال هنگامی که رژیم دارید از این نوشیدنی به عنوان یک تقویت اضافی استفاده کنید.

مواد لازم برای تهیه این نوشیدنی آب سه عدد لیموی تازه، یک پیمانه جعفری خورد شده، 5 تیکه کرفس و در نهایت 6 فنجان آب می باشد که باید آنها را ترکیب کنید.

برای تهیه این نوشیدنی ابتدا آبلیمو، جعفری و کرفس را درون مخلوط کن ریخته و ترکیب کنید. سپس آب را به مخلوط کن اضافه کرده و برای دیگر اجازه دهید محتویات برای بار دیگر با یکدیگر ترکیب شوند.

برای بیشتری اثر بخشی می توانید پس از هفت الی ده روز از استفاده اولتان بار دیگر این نوشیدنی را مصرف کنید. فراموش نکنید که برای کاهش وزن لازم است از خوردن غذای زیاد و غذا های مضر مانند فست فود ها نیز پرهیز کنید.

document.getElementById('myframe').style.height='600px';