شهرخبر

سنگ تمام اسطوره پرسپولیس برای مهدی طارمی و سردار آزمون

محمد نصرتی : سردار آزمون، مهدی طارمی، سامان قدوس و علی قلی‌زاده به پختگی خاصی رسیده‌اند و بازی خوبی از خود نشان می‌دهند

محمد نصرتی ، مدافع سال های دور پرسپولیس و تیم ملی گفت : سردار آزمون، مهدی طارمی، سامان قدوس و علی قلی‌زاده به پختگی خاصی رسیده‌اند و بازی خوبی از خود نشان می‌دهند.

محمد نصرتی ، مدافع سال های دور پرسپولیس و تیم ملی گفت : سردار آزمون، مهدی طارمی، سامان قدوس و علی قلی‌زاده به پختگی خاصی رسیده‌اند و بازی خوبی از خود نشان می‌دهند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

محمد نصرتی در خصوص عملکرد تیم ملی فوتبال ایران در مقدماتی جام جهانی اظهار داشت:

بازی‌های اخیر تیم ملی جای تبریک دارد، با این وضعیت نه تنها مقابل عراق برنده می‌شویم بلکه از دور بعد هم صعود خواهیم کرد. به این تیم و بازیکنانش خیلی امیدوارم. حتی در جام جهانی خواهند درخشید.

وی افزود:

تیم ملی ایران مقابل کامبوج خیلی خوب بازی کرد. بازیکنانی که کمتر فرصت بازی داشتند در این بازی به میدان رفتند. با توجه به شرایط بازی حتی امکان داشت به بعضی بازیکنان فرصت بیشتری بدهیم. تعدادی از آنها ثابت کردند در حد حضور در ترکیب اصلی هستند و هر وقت که نیاز باشد می‌توانند برای تیم ملی مثمر ثمر باشند.

پیشکسوت فوتبال ایران عنوان کرد:

تیم ملی به خاطر پیروزی‌های اخیرش در دل رقبایش رعب و وحشت ایجاد کرده است. برد ۳ بر صفر در منامه مقابل بحرین، نشانگر قدرت تیم ملی است. مطمئن باشید تیم‌های غرب آسیا بابت این نتایج، دلواپس تقابل با ایران هستند.

نصرتی درباره درباره تقابل با عراق گفت:

عراق از نظر شرایط فیزیکی و سبک بازی شبیه ایران است. کیفیت فنی این تیم نسب به رقبای قبلی بالاتر است. کشور‌های عرب حوزه خلیج فارس همواره با روحیه و انگیزه خاصی مقابل ما ظاهر می‌شوند. عراق هم همواره بازی خوبی مقابل ما به نمایش گذاشته است. چند بازی این تیم را به طور خلاصه مرور کردم؛ بهتر است ضربه ایستگاهی و خطا در زمین خودمان به این تیم ندهیم. آنها نسبت به تیم بحرین از ضربه ایستگاهی‌های خود بهتر استفاده می‌کنند و در این ضربات خطرناک به نظر می‌رسند.

وی درباره کیفیت ملی‌پوشان ایران گفت:

سردار آزمون، مهدی طارمی، سامان قدوس و علی قلی‌زاده به پختگی خاصی رسیده‌اند و بازی خوبی از خود نشان می‌دهند. پختگی فقط مختص به بازی نیست، در رفتار آنها هم دیده می‌شود. با این همه نباید در باد پیروزی کامبوج و بحرین باشیم. ان‌شاءالله با تمرکز لازم مقابل عراق برنده میدان هستیم.

پیشکسوت فوتبال ایران گفت:

یکی از نگرانی‌هایم کیفیت چمن ورزشگاه المحرق است. چمن المحرق شرایط مناسبی ندارد.  از این بابت نگران تاثیر چمن روی نتیجه بازی هستم  و روی کارهای ترکیبی ما هم می‌تواند تاثیرگذار باشد و سرعت بازی ایران را پایین بیاورد. زمین المحرق از نظر ابعاد هم استاندارد نیست.

نصرتی در پاسخ به اینکه محمد حسین کنعانی‌زادگان یا مرتضی پورعلی‌گنجی در ترکیب اصلی قرار می‌گیرد، عنوان کرد:

در حال حاضر کنعانی‌زادگان در بهترین فرم خود قرار دارد. بازی قبل به وی استراحت داده شد تا مصدومیت خفیفش رفع شود و استراحت کند. اگر اتفاق پیش‌بینی نشده‌ای رخ ندهد، قطعاً مقابل عراق، کنعانی‌زادگان در ترکیب اصلی قرار می‌گیرد.