شهرخبر

خبری مهم و ناامیدکننده از تمدید قرارداد یک ستاره با پرسپولیس

تعلل یک ستاره برای تمدید قرارداد با پرسپولیس ؛ انتظار برای پیشنهاد خوب خارجی

تعلل یک ستاره برای تمدید قرارداد با پرسپولیس ؛ انتظار برای پیشنهاد خوب خارجی

از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که یکی از ستاره های سرخ ها که قراردادش در پایان فصل به پایان می رسد، به مدیران باشگاه پیام داده که تا پایان فصل برای تمدید قرارداد مذاکره نمی کند. شنیده می شود او منتظر یک پیشنهاد خوب خارجی است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

یکی از بازیکنان پرسپولیس واکنش جالبی به پیشنهاد این باشگاه برای تمدید قرارداد نشان داد.

یکی از چالش‌های پیش روی مدیران باشگاه پرسپولیس تمدید چند بازیکن کلیدی این تیم است.

قرارداد نفراتی مثل محمد حسین کنعانی زادگان، احمد نوراللهی، وحید امیری، امید عالیشاه، کمال کامیابی نیا، شهریار مغانلو و مهدی شیری در پایان فصل به اتمام می رسد و سمیعی کار نسبتا سختی برای تمدید قرارداد همه این بازیکنان خواهد داشت.

مدیران پرسپولیس از چند وقت پیش با این بازیکنان وارد مذاکره شدند تا در صورت توافق، قرارداد این بازیکنان تاثیرگذار تمدید شود.

البته تعدادی از این بازیکنان پیشنهادات خوب خارجی مثل لیگ ستارگان قطر را دارند که به مراتب پول بیشتری نسبت به پرسپولیس می‌دهند همین موضوع به یکی از نگرانی‌های بزرگ کادر فنی و هواداران پرسپولیس تبدیل شده است.

اما طی روزهای اخیر اتفاق جالبی رخ داد. ماجرا از این قرار بود که مدیران پرسپولیس به صورت رسمی با ارسال نامه ای به بازیکن مورد نظر از او خواستند برای مذاکره جهت تمدید قراردادش به باشگاه برود. اما با گذشت چند هفته از این موضوع بازیکن مذکور هنوز برای مذاکره به باشگاه نرفته است. این بازیکن در صحبتی که با یکی از مدیران پرسپولیس داشته به او اعلام کرده است در پایان فصل برای مذاکره به باشگاه خواهد آمد.

گویا این بازیکن منتظر است در مدت زمان باقی مانده تا شروع فصل نقل و انتقالات تابستانی پیشنهاد خارجی خوبی برایش برسد و بتواند با شرایط مالی بهتر راهی تیم خواهانش شود.